Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy jestem nienormalna, skoro moge na takie zdjęcia patrzeć bez emocji?

Polecane posty

http://www.bestgore.com/road-accidents/pregnant-woman-cut-half-train-baby-aborted/ Tu na przykład są zdjęcia kobiety w ciązy przejechanej przez pociąg i przeciętej na pół, w wyniku czego dziecko wypadło jej z brzucha, i jak widać na zdjęciach zostało zmasakrowane. Nie czuje zadnego przerazenia ani obrzydzenia gdy patrze na takie zdjęcia. Jedyne co wzbudza we mnie emocje, to opisy zbrodni, wtedy współczuje ofiarą, robi mi sie źle, mam nienawistne uczucia do sprawców. Albo opisy jakichś makabrycznych wypadków - wtedy współczuje ofiarom i czasem az mnie otrząsa.. Ale już zdjęcia zmasakrowanych ofiar nie robią na mnie żadnego wrażenia. Zero. chłod emocjonalny. czy jestem jakąś nienormalna? jakie emocje w was budzą zdjęcia które zalinkowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jesteś nienormalna, ale to dlatego, że jako dziecko spadłaś z dywanu na podłogę i uszkodziłaś sobie głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zmiany w mózgu od sluchania metalu. Spróbuj słuchać muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na Twoje pytanie- we mnie takie zdjęcia budzą jakąś dziwną fascynację Myślę, że za dużo się ich naoglądałam i stąd ta znieczulica Ale też z drugiej strony nie potrafię sobie przypomnieć, by kiedyś było inaczej A może powodem jest moja niechęć do gatunku ludzkiego? Zdjęcia zwierząt powodują we mnie dosłownie rozpacz i jeszcze większą nienawiść do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne :/ Może nie tyle same zdjęcia co sam fakt śmierci mnie przeraża i smuci.. :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie :D nawet się śmieje z komentarzy np tego o fetyszu stóp :D ale na cierpiące zwierzęta nie jestem w stanie patrzeć,płacze o myślę o tym godzinami,nie mogę się wtedy uspokoić,za to widok ludzi w takim stanie jest mi obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rusza mnie to zdjęcie .Zwierzęta co innego.Nie mogę patrzeć na ich krzywdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nic na nich nie widać tylko kupkę flaków. Spróbuj obejrzeć filmy i to nie z wypadków, podałbym c***ewne forum ale nie pamiętam jak się nazywa, był tam taki dział z autentycznymi filmami, nawet najtwardszym miękła rurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×