Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozna na początku ciazy farbować włosy

Polecane posty

Gość gość
Ej zaraz zaraz ja pisałam ten post i nie odpisuje juz od dobrych 30 min a co do wątpliwości wole sie upewnić czytałam w google ale takie głupoty piszą ze szok . Wiec wolałam. Tu dodać post i poczytać a co do loniakow nie zapuszczam wiec nie muszę farbować . Dzięki za odpowiedzi poważnych osób bo ci nie poważni niech sie za szkole i prace wezmą jak nie maja ci robić tylko głupoty piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce sobie zrobic ciemniejszy blond Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam color Pralina z Nectra Color, ja miałam jasniutki blond, pofarbowalam tym kolorem i wyszedł bardzo ładny naturalny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w tym salonie maja farby bez amoniaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"durna pało gość dziś na każdej stronie piszą co innego a na forach można zapytać kobiety które znają temat w praktyce" słuchaj, durna pało :) kafeteria to forum jak każde inne (no, może źle się wyraziłam - to ma wyjątkowo niski poziom), także tu również...ile osób, tyle opinii. A teraz won do łazienki! I idź pofarbuj swoje ciemne odrosty na rozjaśnionym łbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabobony zabobonami, ale ginekolodzy zalecają unikanie środków chemicznych w I trymestrze. Nawet kosmetyki dla kobiet w ciąży są od 4 miesiąca, czyli nawet producenci nie zachęcają do wcześniejszego stosowania kosmetyków. Ciąża to tylko parę miesięcy i wg mnie warto trochę przystopować z kosmetykami. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia. Nie wiadomo z jakiego powodu dzieci chorują na autyzm, dlaczego są nadpobudliwe. Nie wiadomo, co może obniżać inteligencję dziecka. Farby chemiczne, kremy i balsamy z parabenami, kremy z retinolem, alkohol, palenie (także bierne) - po co ryzykować, że maluch będzie ułomny. Dla własnego spokoju staram się zminimalizować ryzyko. Ja w ciąży farbuję się ziołowym balsamem koloryzującym (Venita), nie jest może tak trwały jak klasyczna farba, ale świetnie odżywia włosy. Może dzięki temu po ciąży tak nie wypadały mi włosy, jak koleżankom, które używały zwykłych farb. Najlepiej, niech mamy postępują zgodnie z własnym wyczuciem - chcą farbować, czują się bezpiecznie - to farbują. Chcą bardziej zadbać o czystość środowiska w którym tworzy się nowe życie - minimalizują ilość chemikaliów. Ja zmieniłam w ciąży kosmetyki na bardziej ekologiczne, zmieniłam dietę, ale mam znajome, które uważają, że nie ma potrzeby zmieniania czegokolwiek z powodu ciąży. Także - jak to mawia mój tata - ja ci radzę: rób jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A t od mnie k***a było ? Ja nie pisałam do kogoś durna pało wiec wara od de mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×