Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

K L A K I ER azrael

Dlaczego tym babom z urzędu pracy wydaje się, że jak wcisną skierowanie

Polecane posty

to wielce pomagają a w rzeczywistości szkodzą porządnym ludziom, jedna idiotkaa nawet powiedziała w PUP, że oni nie są ubezpieczalnią bezrobotnych. Mój kolega musiała jeździć po Wieliczce, Krakowie i Nowej Hucie, przecież to zakrawa o jakąś komedię by kogoś do czegoś zmuszać, nic na siłę a one i tak nie mają żadnych strat na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Huta to jest Kraków ;) Poza tym nie widzę sensu, żeby do każdego pytania zakładać oddzielny wątek. Zrób sobie jeden topic i tam pisz a nie zaśmiecaj całego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one do niczego nie zmuszają. Są od tego, aby pomóc znaleźć pracę. Jeśli kolega jest u nich w kartotece tzn, że chce pracować, więc go kierują tam, gdzie ktos potrzebuje pracownika.Tak się składa, że one również składają się na ubezpieczenie zdrowotne tego kolegi z własnych pieniędzy, dokładnie tak samo jak każdy pracujący i odprowadzajacy podatki obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech się składają, każdy by chciał pracować w takim biurze jak urząd pracy. Oni nie są pomocne ludziom, jak się tam idzie to mówią, żeby wyjść bo muszą zjeść śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy każdy by chciał, ale na pewno takie stanowiska cieszą się powodzeniem. Z prostej przyczyny - to jest budżetówka. Pewna i dobrze płatna praca na państwowym etacie. I też trudno się dostać bo cała masa chętnych. Zresztą w innych urzędach (UM, UG, ZUS, skarbówka itd.) też tak jest. Jak tak bardzo marzy Ci się praca w Urzędzie Pracy, to spytaj w starostwie (bo PUP pod to podlega) kiedy planują jakąś rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo dobrze płatna ? Ty chyba nie widziałeś ile zarabiają urzędnicy i powielasz ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka pracowała w UM i zarabiała najniższą krajową:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ El Camillo dobrze płatna ? Ty chyba nie widziałeś ile zarabiają urzędnicy i powielasz ploty @ @ @ No to ile zarabiają. Pracowałeś tam, to pochwal się. Niczego nie powielam. Znam kilka osób, które pracowały w starostwie czy UM i dobrze to wspominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Moja przyjaciółka pracowała w UM i zarabiała najniższą krajową @ @ @ OK. A na jakim stanowisku pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×