Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27 dc i "niteczka" krwi w śluzie

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj na papierze toaletowym zauważyłam dosłownie malutką niteczkę krwi w śluzie. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam, że od połowy cyklu (już od ok 2 tygodni) bardzo bolą mnie piersi. Zazwyczaj bolały mnie ok 7 dni przed okresem, ale nigdy aż tak długo przed! Zastanawiam się, co może być tego przyczyną i czy może to być początek ciąży. Czy któraś z Was miała takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem różnie może być. u mnie też raz jak nigdy wcześniej pojawił się od połowy cyklu ból piersi a okres nadszedł punktualnie. A gdy w kolejnym cyklu zaszłam to było jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 jeśli chodzi o ból piersi pewnie masz rację, ale najbardziej zastanawia mnie ta niteczka krwi w śluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już w jednym temacie to napisałaś:O po co tworzysz kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież już w jednym temacie to napisałaśpechowiec.gif po co tworzysz kolejny?" odezwała się kolejna, która nic nie robi i siedzi na kafeterii 24 h na dobę i wszystkie tematy zna jak własną kieszeń. A wracając do tematu ta krew w śluzie może być plamienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równie dobrze może być to początek okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 na pewno nie jest to początek okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plamienia czy takie nitki czasem się zdarzają -ot uraz podczas seksu. Widzę że ty jednak koniecznie chcesz usłyszeć że to ciąża. Zrób test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 wręcz przeciwnie :) może faktycznie te nitki to normalna sprawa, ale nigdy czegoś takiego nie miałam,więc stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zaszłam pierwszy raz w ciążę również miałam takie niteczki krwi w śluzie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to ciąża, ale gdy za jakieś 7 dni zrobiłam test wszystko było jasne II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×