Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duże legginsy

Skurczyć legginsy w gorącym praniu..

Polecane posty

Gość Duże legginsy

Dziewczęta, kupiłam 2 pary legginsów na allegro i wydawało mi się, że po prezentowanych wymiarach będą one dobre - jednak okazały się lekko przyduże i wyglądają trochę nieestetycznie na tyłeczku. ;) Czy któraś z Was próbowała może metody kurczenia ciuchów w ciepłym praniu.? Czytałam, że niby to działa, ale nie na wszystkie materiały .. jak to jest.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa, bo mam takie jeansy typu skinny co wyglądały na mnie jak legginsy a potem się rozciągnęły po miesiącu i teraz wyglądają okropnie a zwykłe pranie nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duże legginsy
Wrzuciłam legginsy do miski zalałam prawie że wrzątkiem z czajnika i pozostawiłam do wystygnięcia. Ponieważ po paru sekundach woda zrobiła się czarna - wlałam trochę octu, aby kolor nie wyblakł. Gdzieś za 3 godzinki robiłam ciemne pranie (40*C z płynem do prania Perwoll Color Magic - ciemne pranie zawsze robię w płynie, nie ważne w jakim, byle nie był to proszek. ;) I dziś ściągam suche legginsy z wieszaka, po ogólnym wyglądzie stan oceniam na idealny, a po założeniu - rozmiar jest jakby trochę mniejszy. Mogły skurczyć się bardziej, ale i tak jestem zadowolona. Chyba wymoczę je we wrzątku jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli legginsy skurczą się w gorącym praniu to znaczy, że materiał nie jest za dobry. Dobry materiał ma max 3-5% kurczliwości. Polecam leginsy z bawełną i elastyną. Znajdziesz takie w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Dzięki niej zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×