Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zniosę wszystko by uchronić córkę przed

Polecane posty

Gość gość

murzynami i arabami. Córka ma teraz 18 lat, jest w klasie maturalnej ale ja się boje, że kiedyś zostanę dziadkiem małego murzynka albo arabka. Po prostu polskie kobiety nie są dla nich. Z trudem bo z trudem przyprowadziłem do domu chłopaka, parę lat starszy od niej , żeby jej zaimponował i chronił od takich kolegów jakich ma w klasie, murzynów i arabów. Wiem, że ona uprawia seks, kupiłem jej tabletki i wolę by z nim to robiła niż miałby ją jakiś murzyn dotykać. Codziennie ją zabieram do i odbieram ze szkoły albo robi to jej przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoja corka taka puszczalska? do kogo sie wrodzila_ do taty czy mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uchronisz, taka będzie przyszłość polek. OBY WYBRAŁA CZARNEGO, przynajmniej będzie szczęśliwa w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna_panowie
Proszę bez rasizmu,nie masz wpływu na to z kim się zwiąże.A na s*******a może trafić w każdej rasie i nacji.I ważne jest to aby na takiego s*******a nie trafiła,a kolor skóry jest trzeciorzędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam seks z murzynem w trójkącie z mężem.Było wspaniale dogodził mi tak,że mąż podniecony mega a ja szczytaowałm bardzo mocnojęczałam z rozkoszy.Tylko,że to był raz bo ich specyficzny zapach ,a jeszcze jak sie spocił był z lekka bardzo nieprzyjemny.A mala pełna prezerwatywę.Po zdjęciu sprubowałam do ust jego członka dość obszernego lecz sperma nie była tak smaczna jak u męża bo zależy to od tego co jemy i pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×