Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosiuuu

kocha nie kocha ,nie dojrzał do związku?

Polecane posty

Gość Gosiuuu

mam 21lat.On jest rok młodszy. Rok temu poznałam swojego chłopaka do pół roku było ok . Małe kłótnie ale zawsze dochodzilismy do porozumienia. Do czasu kiedy pojechaliśmy w góry stał się jakiś dziwny,dziwnie mi na wszystko odpowiadał gdy chciałam się przytulić stwierdził że jestem niewyżyta. W końcu ze soba zerwalismy wieczorem,on chyba chciał.Rankiem już było ok między nami,stwierdził że przemyślal wszystko.Wszystko po tym było ok . Do kolejnej kłótni z byle czego.W końcu jak do niego dzwoniłam-odrzucał. Płakałam.W końcu po 2dniach napisał czy możemy sb chociaż mówic cześć .Spotkaliśmy się po tygodniu jakoś powiedział że nie wie co czuje ,ale szkoda mu tego wszystkiego.Powiedziałam żebyśmy skończyli w takim razie -on zapytał czy nie będę zła z tego powodu,na pytanie czy jest tego pewien on odpowiedział że bardziej chciałby wrócić niż rozstac ale póki co potrzebuje czasu,potem krótko pożartowalismy,zapytal po tym wszystkim czy po,jadę z nim coś zjeść.Musiałam wracać.Uzgodnilismy że za 2tyg od tamtego momentu spotkamy się i jasno określimy,powiedziałam żeby przez ten czas nie będziemy pisać z sobą.Zdziwił się czy w ogóle?Ale zgodził.Miał w ciągu tego czasu urodziny złożyłam mu jedynie życzenia.On normalnie podziękował.Ja więcej nie pisałam on też.C o robić? Boję się że tak mi teraz mówi bo szkoda mu mnie i wie że będę cierpiała a tak naprawdę już od dawna nie kocha;( Miała któras coś takiego?Ile można czekać?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×