Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojciech85

tradycyjne zakupy do lamusa.kupno okapu

Polecane posty

Gość wojciech85

szlag mnie zaraz jasny trafi, poszedłem do niby profesjonalnego sklepu, awans się nazywa, chciałem zrobić prezent żonie i kupić okap i co, wchodzę na odpowiedni dział z okapami, wita mnie długonoga blondyna na szczudłach, w których ledwo potrafii chodzić i wita mnie super uśmieszkiem, no fajnie, każdy czasem lubi popatrzeć na coś ładnego. Witam się więc i idę oglądać okapy. Po 3 sekundach doczłapuje do mnie panna na szczudłach i piskliwym głosikiem pyta "czy mogę panu pomóc? " no to szybka analiza, wskazuje konkretny model i burza pytań: jaka moc silnika? jakie filtry? jaka głosność? jaka wydajność żarówek i energooszczędność? itp... blondyna wyciąga anorektyczne ręce, przykłada długie pazury do małej metki z ceną i parametrami i zaczyna mi czytać co tam jest napisane, no szlag mnie trafił, poczułem się jak idiota który nie potrafi czytać; kiedy skończyła zaczeła mnie bajerować, że mam piękny krawat i widać że lubię nowoczesne rozwiązania dlatego poleca mi pierwszy z brzegu zielony okap. nie mam nic do blondynek, ale ja się pytam dlaczego w specjalistycznych sklepach nie pracują kompetentni ludzie? koniec! nigdy więcej zakupów w sklepie stacjonarnym! tradycyjne sklepy do lamusa! proszę doradźcie mi miejsce, gdzie kompetentni ludzie pomoga mi dobrać okap, który spełni moje oczekiwania, a raczej oczekiwania mojej zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosze w kieszeni nóż spręzynowy z otwieraczem do kapsli po drugiej stronie i jak mnie taka blondyna atakuje to pstrykam nożem i mówie zeby sobie poszła bo nie jestem w humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, blondynie płacą za przyciąganie klientów, nie za doradztwo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie płacą za doradztwo to po jakiego grzyba pyta się w czym może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech85
mam wrażenie że ludzie w tych hipermarketach-molochach dosłownie nic nie robią, a czas nagli, okap potrzeby, dajcie jakieś linki, strony, opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek_W
o co za historia :D niestety ale coraz więcej takich "kompetentnych" inaczej osób wsród personelu... jeśli natomiast chodzi o dobry sklep internetowy z profesjonalną obsługą to mogę polecić okapukychenne.pl i ja i znajomi kupowaliśmy tam i powiem jedno - oby więcej takich sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech85
o! dzięki Zbyszek! tylko tutaj znowu ogromny wachlarz możliwości, wyszperałem na forach że globalo ma interesującą ofertę stosunku do jakości, jak to jest? ma ktoś okap globalowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisek_mały
u nas jest okaptej marki i bardzo sobie chwalimy :) super się sprawdza szczególnie przy gotowaniu cy smażeniu "pachnących" mocno potraw, bo wszyściutko pochłania (dzięki temu np. ubranka widzące na wieszaku w korytarzu przestały pachnieć jedzeniem). Super sprawa :) a i co ważne, praktycznie nie słychać jak pracuje, tu teżduży plus dla globalo <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebaa123
globalo to profesjonaliści, naprawdę, rozmowa tel trwała chyba ze 40 minut, pani cierpliwie i bardzo skrupulatnie odpowiadała na moje zarzuty i obawy, zdecydowalem się na zakup i jest dokładnei tak jak piszą: nowoczesny, cichy, energooszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykEdd
a właśnie, jak to jest z wydajnością ich okapów? bo planujemy kupić ale do dużewgo pomieszczenia (salon z kuchnią i jadalnią połączone) więc trzeba nam coś solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekserafin
jeśli chodzi o globalo to bez obaw bo sam tak mam u siebie. wydajnośc w standardzie to u nich jest chyba 820 czy 860m3/h czyli naprawdę dużo, ewentualnie można zainstalować turbinę zewnętrzną tylko trzeba przeliczyć jak wydajnego okapu potrzebujesz. Tutaj nzajdziesz fajny poradnik na ten temat, mi bardzo pomógł w obliczeniach :) http://www.okapykuchenne.pl/wydajnosc-i-glosnosc-okapow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×