Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Nie ma piękniejszej kobiety pod niebem od Perłowej Królewny

Polecane posty

A wiesz że cię rozumiem, choć piszesz brednie taki stan jak ty masz jest możliwy. Kiedyś, kiedy nie miałem kompa i internetu poznałem jedną dziewczynę, zakochałem się, ona we mnie, zdawało mi się że wszystkie przy niej bladły, każde inne piękno niż jej obracałem w niwecz lecz fakt dziewczyna była piękna, podobna do młodziutkiej Penelope Cruz i to trwało dobry rok. W całej okolicy, nawet w całym mieście nie było kogoś kto by mi się tak podobał, zabawne że ty to przeżywasz w wieku 29-30 lat, tak? Ja tak miałem gdy byłem 17 latkiem. A dzisiaj nadal mi się ona podoba, tak jak podoba mi się setki innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do takiego wniosku doszedłem, kiedy miałem lat 19 i ciągle, w to wierzę, mimo, że mam już lat 29 . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w takiej dziewczynce się nie zakochać? :) www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/997d2e2ba7ff75b9.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/571b0003984806fc.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73ad4af65a626050.html Poza tym, ja żyję przynajmniej jakąś ideą , dla mnie wasze zachowanie jest marnotrawstwem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma być ta pkność, ty chyba żartujesz, szczególnie na tym drugim zdjęciu. I pewnie to jakies foty z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Twoja idea jest troche grubawa i niezbyt urodziwa. No chyba, ze to ten nieudany makeup tak ja szpeci. Ale nie to co ladne, tylko co sie komu podoba. Zdrowie mlodej pary!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahaahaaa w zoo ładniejsze chodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:47, 14:49, 14:47 - Zazdrościcie, bo reprezentujecie najniższą kastę, to jest zrozumiałe . . . "Ta Twoja idea jest troche grubawa" -Pewnie jesteś decha, bo każda decha tak się dowartościowuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, każdy ma jakiś sposób na życie. Z całego grona hord ludzi myślących identycznie nawet ideowcy mogą paść ofiarą konformizmu. Zresztą pewne jest że u ciebie sprawdza się powiedzenie - tonący brzytwy się chwyta, i w gruncie rzeczy ubzdurałeś sobie to wszystko tak jak samobójcy zacieśniają percepcje swojego myślenia i świata, tak i ty zacieśniłeś ją sobie dla swojego celu. Celu pod tytułem - A może tak, a może nie, a kto to wie? To ma głębsze podłoże niż sam fakt potencjalnego związku z dziewczyną, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×