Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na krawędzi

upadajaca Firma meża .... a ja i dziecko co dalej ???

Polecane posty

Gość na krawędzi

Witam jestem na rozdrożu .... mój mąż prowadzi firmę już długo ale niestety z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej ..... popada w coraz większe długi ... mamy dom na kredyt i obawiam się ze zaraz pójdzie po młotek ... mamy 1 dziecko .... ja trochę pomagałam mu w firmie ale z reguły opiekowałam się dzieckiem i domem .... jest już tak źle ze zastanawiam się czy nie uciec z dzieckiem ... nie zacząć od nowa gdzieś daleko daleko ....zostawić wszystko I TAK TO LADA DZIEN STRACE !!!! e go Kocham i najchętniej uciekłabym razem z mężem i dziecikiem ..... biorąc ze sobą tylko 1 walizkę .... bardzo się teraz męczę!!!! Nie wiem jak sobie z tym poradzić .... Może ktoś z WAS był w podobnej sytuacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe kobiety jak się dzieje to spie.. kur estwo.. i do nastepnego aby tylko $ był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z tych, co to mężuś dziś miliony zarabia, więc ona nie musi iść do pracy. A gdyby pracę miała, to nie byłoby takiego strachu. Proste. A swoja drogą autorka to naprawdę niezła k***a: sponsor zbiedniał, trzeba spadać i innemu za kasę d**y dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, że uciekniesz? To chyba oczywiste, że facet będzie Cię szukać, choćby ze względu na dziecko. A jeśli razem uciekniecie to co, zapadniecie się pod ziemię? Wierzyciele nie zapomną i będą starali się odzyskać swoje należności. Trudno, naważyliście piwa to teraz trzeba je wypić. Tak to jest jak się żyje ponad stan. Kredyty mogą wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×