Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ja kiedyś zabije moją siostre

Polecane posty

Mój tata wrócił z pracy i puścił Deep Purple, płyte "Machine Head", a ta franca, moja siostra, jest akurat odwiedzana przez jakaś koleżanke w jej wieku i przyszła do taty że to przeszkadza jej bo za głośno i zamiast po prostu poprosić by ściszył to powiedziała mu, żeby wylączył i nigdy nie puszczał jak ktos do niej przychodzi bo robi obciach [zły] Mówie jej gówniaro, to klasyka rocka, jaki niby obciach,troche szacunku, ona mi wtedy wyskakuje z gadką, że to "przecież staroć" i robi obciach, tymczasem ojciec po prostu wyłączył :( Powiedziałam ojcu żeby włączył spowrotem, podoba mi sie, fajne, lubie Deep Purple, a tata "E tam nie chce jej przeszkadzać" zdenerwowałam sie że gówniara rzadzi w tym domu i jej gowniarskie gusta, a ojciec zamiast mnie poprzeć to zaczął gadac że powinnam być bardziej miła dla siostry, dlaczego ja tak ją traktuje, i taka gadka. :( Tak jest codziennie, codziennie coś irytującego, jak polubić takie irytujące coś jak moja siostra? :( Niby te same geny, ma nawet podobny ryj do mnie, a jest tak irytująca, jakby mózg miała z przeszczepu od cyganów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje waszemu ojcu - nie ma nic gorszego niż dwa kłócące się gówniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ta polanka
alez Skarbie, mow NIEBAWEM moja siostre pozbawie prawa do oddychania, bedzie miala o czym dumac przed smiercia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ile twoja siostra ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze ale u was "muzyka " w domu gra ! Masakra jakaś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie becz, gust muzyczny to nie wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, przestańcie rozmawiać z tym gówniarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przykład zachowania dzisiejszego społeczeństwa, stare jest niedobre bo stare, a nowe jest ok bo jest nowe, modne - typowe bezmózgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie becz, gust muzyczny to nie wszystko" Tu chodzi o całokształt jej zachowania... Codziennie irytująca, nie potrafie się z nią nigdy dogadać. "Ludzie, przestańcie rozmawiać z tym gówniarzem!" Piszesz o mojej siostrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deep purple najlepiej :classic_cool: siostra idiotka, ale może kiedyś sie ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Piszę o Tobie, dziecko. Gimbazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jest przykład zachowania dzisiejszego społeczeństwa, stare jest niedobre bo stare, a nowe jest ok bo jest nowe, modne - typowe bezmózgowie" No właśnie, nie wiem co za trociny trzeba miec w mózgu żeby oceniać muzyke według jej wieku, a nie według jej jakości. Skąd to sie bierze w ogóle? Jaki jest tok myślenia takich ludzi, co myślą w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Piszę o Tobie, dziecko. Gimbazo." Nudzisz. W wieku 20 lat nie chodzi sie do gimbazy, nawet moja siostra już nie jest w gimbazie, więc spadaj z tymi mądrościami, bo nudzisz, zwyczajnie nudzisz.Spadaj, albo dyskutuj normalnie. Nawiasem mówiąc, pewnie nie znasz Deep Purple i myślisz że to jakiś współczesny zespół dla gimnazjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowaliscie kiedyś w domu zamiast tego darcia posłuchać muzyki klasycznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A probowaliscie kiedyś w domu zamiast tego darcia posłuchać muzyki klasycznej ?" Deep Purple to "darcie"? :D :D Wszyscy zdrowi w domu? :D klasycznej mój ojciec też czasem słucha, ja sporadycznie. Nie wiem, jaki masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje teksty są tak infantylne, że szok. Ile masz lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla ciebie Deep Purple to pewnie jakiś zespół w stylu Behemotha? :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=zUwEIt9ez7M http://www.youtube.com/watch?v=Wr9ie2J2690 istne "darcie" i pewnie w dodatku muzyka dla gimbazy według ciebie, szkoda tylko że ta płyta została nagrana w 1972 :D No odpisz coś, lubie prowadzić takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 20 lat (wnioskuję z ksywki jaką msz), a umysł i zachowanie dziecka wczesnogimnazjalnego... Czy ty nie powinnaś mysleć teraz o studiach albo isc na nie?Jeżeli tacy teraz są studenci (nie jestem próchnem, bo studia skonczyłam zaledwie 2 lat temu), to współczuje Polsce. Sorry, ale zachowujesz się gorzej od własnej siostry i to jest żałosne. Jakieś tematy na forum, jakies pierdy które tutaj wypisujesz. Weź się ogarnij dziewucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoje teksty są tak infantylne, że szok. Ile masz lat? 12?" jakoś jedynie ty wytykasz mi w każdym watku infantylizm i strasznie nudzisz, rozwalasz wątki piszac nie na temat. Mam 20 lat, nie dociera to do ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ktoś ci napisał, zachowujesz się jak 12 latka!Taka prawda...Jesteś specjalna?Masz jakieś orzeczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ty nie powinnaś mysleć teraz o studiach albo isc na nie" Dla mnie sesja już sie skończyła a rok akademicki zaczyna sie w październiku, więc nie wiem o czym mówisz 🖐️ A ty pewnie jak byłes na studiach co cały czas tylko o nich myślałeś, tylko sie uczyłes, nie chodziłeś na imprezy i nie miałeś żadnych rozrywek :D Współczuje. " Sorry, ale zachowujesz się gorzej od własnej siostry i to jest żałosne" Bo co, konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze ktoś ci napisał, zachowujesz się jak 12 latka!" Zachowuje sie jak 12 latka, bo smiem sie nie zgodzic z siostrą, że Deep Purple to obciach bo staroć, tak, dobrze rozumiem? Czy dla tego, że denerwuje mnie jej gimbusiarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Współczuję Twojej siostrze rodziny" Ale dlaczego? Bo rodzina słucha dobrej muzyki? :D matko to forum z dnia na dzień robi sie coraz bardziej zj****e, pełne debili, debile wszedzie, ratujcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest jakiś dzieciak, z kim Wy dyskutujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież to jest jakiś dzieciak, z kim Wy dyskutujecie?" dlaczego od kilku miesięcy musisz wpisywać na okrągło te same teksty w większości moich tematów? A może tak uzasadnij czemu niby jestem według ciebie dzieciakiem? Tak, wiem, nie zrobisz tego tylko znowu powtórzysz swój irytujący nudziarski tekst typu "Gimbaza haha", nudziaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wmawiaj sobie, wszyscy debile a Ty i Twój gust muzyczny jesteście z***bisci :o Czas dorosnąć i zrozumieć, że gusta mogą być rożne i nie powinno się z nich wyśmiewać czy w jakiś sposób obrażać jak ty właśnie teraz to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja tu kogoś wyśmiewam i obrażam gust muzyczny? to wy zaczeliście nagle pisać, ze Deep Purple to darcie, że jestesmy plebs bo nie sluchamy muzyki klasycznej, deep purple to muzyka dla gimbazy, i że współczujecie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×