Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

HOT SPOT 77777 praca w mojej miejscowości i potrzebuje porady

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny mruga jestem świeżo po maturach i postanowiłam zacząć szukać pracy. Trafiłam na ogłoszenie, że w mojej miejscowości otwiera się nowy HOT SPOT (no wiecie, maszyny z grami i te sprawy), wysłałam CV i dziś byłam na rozmowie. Mój pracodawca spóźnił się ponad pół godziny! Dowiedziałam się, że praca po 12 godzin, będą jeszcze dwie dziewczyny i uwaga: bez żadnej umowy. Powiedział, że będzie nam płacił tygodniówki, 5 zł/h, a ponadto te maszyny są nielegalne i w każdej chwili może wpaść kontrola. Powiedzcie mi co myślicie? Pchać się w to? Czy sobie odpuścić? Bo boję się, że np mi nie wypłaci, a ja mu wtedy nigdzie nie udowodnię, że tam pracowała. Piszcie, może któraś z Was pracowała w takim miejscu? Jakie miałyście wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowalam, najgorsze sa nocki bo sporo klientow i to najczesciej mocno podejrzanych. nie polecam bo mimo ze praca generalnie latwa, siedzisz 12 h i pierdzisz w stolek, czytasz ksiazki, ewentualnie masz do dyspozycji tv (ja mialam) to: tracisz zycie osobiste bo albo jestes w pracy albo odsypiasz i tak w kolo macieju lekko sie stresujesz pijanymi/podejrzanymi typami nie wysypiasz sie slaba kasa. le decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kontrole sie nie ma co bac bo to w koncu nie Twoj biznes tylko szefa. Ty masz mowic tylko ze sprzedajesz napoje (hahaa, moj szef kazal mi tak mowic, serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak praca bez podpisania umowy to lepiej się w to nie pchać. Ale skoro w razie kontroli masz się tłumaczyć tym, że sprzedajesz napoje to przecież można w umowie wpisać barman czy coś takiego. A z ciekawości spytam co to za miasto? Bo u mnie chyba też otwarło się coś takiego. Nie wiem, to jakaś sieciówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,licze na to,ze znajdzie sie jeszcze ktos kto napisze swoja opinie na temat tych hot spotow, chce tam aplikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam... Para narzeczonych zakłada punkt co miesiąc w innym miejscu... obiecują gruszki na wierzbie... a kasy nie ma kto wypłacić.... zmywają się bez śladu... banda oszustów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hazard niszczy ludzi nie powinnas brac w tym udzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódemki
Pracowałam i nie polecam. Po roku czasu wywalił mnie z absurdalnego powodu, na początku wszystko ładnie i pięknie. Dają zaliczki, znajdą zastępstwo jak coś wypadnie, premia, miła atmosfera. Potem z dnia na dzień zmiana zachowania, fochy, udowadnia swoją wyższość na każdym kroku. Najlepiej pracować za 8 zł i zamknąć mordę. Noble 1 - firma ze złotym konikiem w logo to banda hipokrytów. "Szefowie" zazwyczaj zwykle wiesniaki strugajacy ura bura. Od początku radzę trzymać dystans a gdy już zacznie się tam pracować z powodu trudnej sytuacji to i tak szukać czegoś innego, chociażby innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×