Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie na temat zajecia zasiłku chorobowego przez komornika

Polecane posty

Gość gość

czy jest moze ktos kto mi moze po ludzku duzymi literami wyjasnic ile moze zajac komornik z zasiłku chorobowego ? nie chodzi o alimenty . bo czytam na ten temat i nie rozumiem nic . Komornik pomimo iz zgodził sie na spłacanie długu w ratach postanowił zajac mi zasiłek chorobowy i ok jak woli tylko ze ja teraz nie rozumiem ile moze mi zjac prosze pomozcie mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej odwiedź komornika, bo jeśli podpisałaś oświadczenie ze bedziesz samodzielnie spłacać w ratach to mógł zabezpieczyć całą kwotę z rachunku, ale nie będzie nic ściągał o ile będziesz się wywiązywać z umowy. Po prostu zabezpieczył daną kwotę w razie gdybyś nie płaciła. To standardowe działanie, ale najlepiej dowiedzieć się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz . zadzwoniłam do niego zapytac dlaczego tak zrobił przeciez umowiłam sie z nim ze jak tylko dostane rozliczeine z ZUS to wpłace pierwsza rate jednak on powiedział mi ze ma do tego prawo i ze jak dodatkowo nie bede płacic rat to mi zabierze z domu telewizor i tableta córki bo to jedyne rzeczy na jakie nie mam faktury ze nie sa moje poniewaz córka dostała te rzeczy w prezencie . dodam ze ja nie mam konta zeby mi zajał tylko dostaje zasiłek poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×