Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie taka stara

18latek powiedzial dzis do mnie ze ja mu sie podobam a mam 32 lata

Polecane posty

Gość nie taka stara

18latek powiedzial dzis do mnie ze ja mu sie podobam a mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i poczulas sie doceniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna guzik ma 37 a jest śliczna, im starsza tym ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka stara
bylo to w sklepie rowerowym,ktorego no jest wlascicielem,to bylo jego marzenie od dziecka. powiedzial mi: ja ci sie chyba podobam,co? ja:jestes mily i uczynny, lubie cie. ile masz lat? on:18. ja: ja mam troszke wiecej lat, bo 33.on:wcale na tyle nie wygladasz a poza tym ja lubie starsze .hahahahaaaa myslalam ze sie spale, bylam czerwona jak burak. chociaz musze dodac, ze bylo to mile w jakis sposob. byl taki szczery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś tym chłopcem? W wieku 18 lat to się chodzi do szkoły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to kolega z klasy twojego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat i często gówniarze mnie podrywają, bo myślą, że mam mniej, tylko że na mnie nie robi to wrażenia bo co ja mam z takim dzieckiem robić i o czym rozmawiać? I te ich teksty i bajery ha ha ha :) A znam przypadek wdowy po trzydziestce która związała się z 17-latkiem (ona wtedy miała 30 ) mają dziecko już, jago matka jest od niej starsza cztery lata wyobrażacie sobie? Niestety nie układa im się zbytnio już co było do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa panie po 30 sie dowartościują jak młody cwaniak powie że młodo wyglądąją itp. Cóż pierwsze zmarszczki , rozstępy miło poczuć sie młodą . A chłopaczkowi i tak o jedno chodzi przecież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy nie zależą od wieku, a zmarszczki u zdrowej i zadbanej osoby pojawiają się ok. 40tki. 32 latka to młoda kobieta, w najlepszej dekadzie swojego życia. Nic dziwnego, że podoba się młodemu chłopakowi. Jego rówieśnice bije na łeb pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien gosc po 40
my panowie w (40) w odroznieniu od mlodych chlopcow (20) wolimy kobiety mile i usmiechniete z pozytywnym nastawieniem do zycia. Kobieta ladna i zadbana ale czesto zachowujaca sie jak najgorsza cholera traci cala swoja urode i wdziek. U nas te kobiety nie maja szans chocby nie wiem jak wygladaly a mlodzi chlopcy no coz ida na ilosc a nie na jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna pani po 30stce
A czy ladna i zadbana kobieta nie moze byc przy okazji mila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość po 40tce to jakiś dureń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien gosc po 40
oczywiscie, ze sa kobiety ladne i mile, ale mam takie doswiadczenie ze paniom po 40 czesto brakuje pogody ducha i pozytywnego spojrzenia na zycie. Wkladaja duzo pracy w zdrowie i wyglad, ale zapominaja o wnetrzu. W srodku sa czesto niezadowolone i sfrustrowane. Dojrzali mezczyzni latwo to wyczuwaja bo nie koncentruja sie tylko na ciele kobiety, dla nas wazne jest takze wnetrze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 lat, ,meza itd...a ost tez cos dzwinego sie dzieje, jeden 26 latek pisze do mnie fb, ze jestem sliczna i wygladam na 22 lat max, i czy nie poszlabym znim na kawe, nas.27 latek (kolega) chcial mnie calowac, wgl starsi tez mi adaja takie sygnaly, wprost nawet, wiec nie wiem czy obiety w tym wieku wydzielaja jakies feromony czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zauwazylam, ze wlasnie w tym wieku wszystko jest inne:) ale troche szkoda ,ze wszystko zmierza ku starosci:) ale poki co nie mam zmarszczek, naprawde wygladam mlodo, u mnie to rodzinne, moje kolezanki juz niestety czas posunął, ale to wgl bardzo mile,ze tak faceci reaguja, ale smutne ze to "ostatnia taka dekada" ale powiem wam, ze niestety wszyscy sie zestarzejemy, wiec glowa do gory, bede zadbana starsza pania:) i wcale sie nie dowartosciowujemy, bo mlodsze kobiety moga byc od nas sliczniejsze i zgrbaniejsze, jak i rowiesniczki ale ikobiety po 40 sa oda nas w wielu przypadkach sexowniejsze itd, bo ludzie , nie kazdy grzeszy uroda w mlodym wieku, i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30lat toż to sama młodosc,wiele 30stek wygląda b młodo,a już są kobiece i emanują tym ja jak miałam 36 to mi 30 dawali,teraz jestem po 40stce i bywa,ze ktoś mnie myli,i traktuje nie jak "dostojna panią ":P a faceci,,,no cóż,wielu "poluje" i ściemnia byle zaliczyć co,a mi to "lata kole de,,,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chcial sie umowic 20 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi lubia starsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetow podniecaja wszystkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jakby 4 latek powiedzial 18 letniej dziewczynie ze ona mu sie podoba, ha, ha ,ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy kobiety chyba jednak naprawdę na żartach się nie znacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz spac smarkaczu bo jutro bedziesz spac na lekcji historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez podrywaja mlodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×