Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szkolenie

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o Małopolskę to możesz skorzystać z oferty firmy szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy, która organizuje szkolenia w Krakowie: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenia-krakow/ . Szkolenia są prowadzone w 2 częściach (teoretycznej i praktycznej) przez doświadczonych trenerów z ogromna wiedzą. Szkolenia, które firma oferuje to: szkolenia HR, szkolenia menadżerskie, szkolenie sprzedażowe, szkolenia z negocjacji i pozostałe szkolenia biznesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angia

szkoleń dla psychologów najlepiej szukać w Warszawie w Centrum CBT, raz że bogata oferta to też wysoki poziom merytoryczny i świetni prowadzący. wybieram się na najbliższe zajęcia z Terapii Par które odbędą się 6-7 kwietnia, ponieważ słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii a mam jeszcze sporo w tym temacie do nadrobienia. jakbyście byli zainteresowani to zgłaszać można się poprzez formularz dostępny na stronie www centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angia

szkoleń dla psychologów najlepiej szukać w Warszawie w Centrum CBT, raz że bogata oferta to też wysoki poziom merytoryczny i świetni prowadzący. wybieram się na najbliższe zajęcia z Terapii Par które odbędą się 6-7 kwietnia, ponieważ słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii a mam jeszcze sporo w tym temacie do nadrobienia. jakbyście byli zainteresowani to zgłaszać można się poprzez formularz dostępny na stronie www centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja polecam szkolenia z tematu Techniki pamięciowe "w pigułce". Byłam  ostatnio na takim szkoleniu  w Katowicach w Fundacji Fortis. Szkolenie bardzo przydatne i rozwijające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

 Polecam szkolenie ISO 9001 w firmie Meritum ale koniecznie u Pani Ewy, która rzeczowo i jasno wyjaśnia całość wymagań i przebieg procesów. Szkolenie odbywało się w formie warsztatów więc nie było nudno, a każdy przy tym miał okazje na indywidualne wyjaśnienia niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

 Polecam szkolenie ISO 9001 w firmie Meritum ale koniecznie u Pani Ewy, która rzeczowo i jasno wyjaśnia całość wymagań i przebieg procesów. Szkolenie odbywało się w formie warsztatów więc nie było nudno, a każdy przy tym miał okazje na indywidualne wyjaśnienia niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Bardzo polecam hotel Best Western Premier w Krakowie. Mają wiele sal z różną pojemnością. Dobry sprzęt. Ogólnie lubię tam robić szkolenia czy konferencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×