Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak napisać dobre cv

Polecane posty

Gość Dorotka252525
Ja swoje cv pisałam przy pomocy stronki szybkiecv ;) Słyszałam o tym od kolezanki i mowila ze super zsybko zrobila fajne cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikatatar
skorzystaj sobie z kreatora szybkiecv ;) Wyjdzie na pewno o niebo lepsze, niz jakbys sie miala sama z tym meczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikiaMusiał
Weronikatatar ja tam właśnie robiłam moje :D :D Masz rację, nie ma co się męczyć, tak ejst wygodnie i szybko i co najważniejsze też prosto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MolaMJola
Dzięki za polecenie, istotnie szybkieCV jest genialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre CV według mnie jest podstawą, jeśli chce się dostać fajną prace. Pracodawcy zwracają szczególną na nie uwagę. Ja swoje CV zrobiłam przy pomocy https://szybkiecv.pl/ i jest bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, podobno pracodawca czy rekruter ma tylko kilka sekund, żeby ocenić nasze CV. Dlatego ja jestem zdania, że o takie dokumenty na serio warto dbać, dobrze też zwrócić uwagę na zdjęcie a treści dopasować do stanowiska. Tutaj https://list-motywacyjny.pl/ znajdziecie szablony, który mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę najpierw trzeba zwrócić swoją uwagę na pracodawcę, przeglądając codziennie nawet po kilkadziesiąt CV które wyglądają bardzo podobnie warto się wyróżnić. Ja korzystałam ze strony szybkiecv tam mają fajne wzory jak wykupisz wersję premium, z tego co widziałam teraz tylko 1.99 zł kosztuje więc to nie majątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga21
Ja nie mam zdolności do tworzenia takich rzeczy, dlatego skorzystałam ze strony SzybkieCV.pl i za 11,90 mam kilka wzorów CV. Jak na nie patrzę to jest ładne i przykuwa oko, mam nadzieję że pomoże mi zdobyć to pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo przydała ta strona do zrobienia cv https://szybkiecv.pl/ wykupiłam sobie konto premium dzięki czemu moje cv wygląda inaczej niż wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta5

Dużo wpisów tu widzę o szybkim cv, sama sobie właśnie założyłam, ale konto premium, bo nie trzeba tego ponoć odnawiać, a dużo więcej szablonów jest i dzięki wielkei za radę! Ja się sama męczyłam w programach graficznych, a tu chwileczke i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola CV

Jeśli ktoś potrzebuje Profesjonalnego CV, czy Listu Motywacyjnego to polecam Corson.pl - dokumenty jesteśmy w stanie przygotować nawet do 48 godzin.
Realizację zlecenia poprzedzamy wywiadem zawodowym z klientem:
https://www.corson.pl/oferta/dokumenty-aplikacyjne/profesjonalne-cv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilana

rada nietuzinkowa na tym forum: nie wydawac  kasy na jakies nie wiadomo jakie wzory programt do cv itd. ofc kto bogatemu zabroni ale ja osobiscie wole na tym oszczedzic skoro jest darmowy kreator cv na pracuj.pl i cv wyglada mega profesjonalnie po nim no to nie wiem czy jest sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeria
Dnia 17.09.2019 o 18:46, Gość Lilana napisał:

rada nietuzinkowa na tym forum: nie wydawac  kasy na jakies nie wiadomo jakie wzory programt do cv itd. ofc kto bogatemu zabroni ale ja osobiscie wole na tym oszczedzic skoro jest darmowy kreator cv na pracuj.pl i cv wyglada mega profesjonalnie po nim no to nie wiem czy jest sens..

Zgadzam się z Tobą w większości. CV często są przygotowywane w programie graficznym co trochę, a zamiast tego bardzo profesjonalny ładny szablon jest właśnie w tym kreatorze. Zauważyłam że cyklicznie pojawiają się nowe wzory i np. dla studentów mają dedykowane i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks
Dnia 25.09.2019 o 12:29, Gość Meeria napisał:

Zgadzam się z Tobą w większości. CV często są przygotowywane w programie graficznym co trochę, a zamiast tego bardzo profesjonalny ładny szablon jest właśnie w tym kreatorze. Zauważyłam że cyklicznie pojawiają się nowe wzory i np. dla studentów mają dedykowane i nie tylko

O proszę, nie wiedziałem że są nawet dedykowane szablony. Dobre info muszę to sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

korzystałam z tego kreatora z pracuj.pl ze względu na to że to jeden z darmowych a studencka kieszeń karze mi oszczędzać a tam mają też fajny szablon dla studentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamika

według mnie warto pogrzebać trochę w necie i poczytać co może się przydać wpisać w cv a od strony estetycznej to kreator cv z pracuj. pl robi super robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo
4 godziny temu, Gość Tamika napisał:

według mnie warto pogrzebać trochę w necie i poczytać co może się przydać wpisać w cv a od strony estetycznej to kreator cv z pracuj. pl robi super robotę 

Przed chwilą skończyłem, zajęło mi to 15 min. Bardzo intuicyjny kreator, ktoś kto to robił, odwalił dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monyismatter
Dnia 13.10.2019 o 23:47, Gość Hugo napisał:

Przed chwilą skończyłem, zajęło mi to 15 min. Bardzo intuicyjny kreator, ktoś kto to robił, odwalił dobrą robotę.

No właśnie o tym tu się mówi. na pracuj.pl są naprawdę dobre szablony, jeszcze możesz je wysłać komuś na tej samej stronie, jednym kliknięciem. W porównaniu innymi to o wiele bardziej profesjonalnie, ten portal się prezentuje. Widać że ktoś od HR się za to wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila
Dnia 23.10.2019 o 00:10, Gość Monyismatter napisał:

No właśnie o tym tu się mówi. na pracuj.pl są naprawdę dobre szablony, jeszcze możesz je wysłać komuś na tej samej stronie, jednym kliknięciem. W porównaniu innymi to o wiele bardziej profesjonalnie, ten portal się prezentuje. Widać że ktoś od HR się za to wziął.

i to rzeczywiscie darmowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak
Dnia 14.11.2019 o 09:46, Gość mila napisał:

i to rzeczywiscie darmowe? 

Tak. A wcale nie gorsze od tych, za które trzeba słono zapłacić. Wzory fajne, interfejs przejrzysty więc warto chociaż spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Na pracuj.pl i w innych miejscach jest pełno DARMOWYCH szablonów, więc jak nie umiecie zrobić ładnego CV faktycznie warto skorzystać. Natomiast

36 minut temu, Gość kozak napisał:

Tak. A wcale nie gorsze od tych, za które trzeba słono zapłacić. Wzory fajne, interfejs przejrzysty więc warto chociaż spróbować 

powyższa teza to bezdenna głupota, bo dobrze napisane CV to nie oprawa graficzna, a właściwa treść. A tej sobie z pracuj.pl nie ukulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×