Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam kochanki

Polecane posty

Gość gość

Jestem spragniony kobiecego ciała .dotykania piersi ..mogę dojechać i sponsorowaáč. Wíelkopolska mój numer tel 695921871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj jak znajdziesz pochwal sie jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sprawa. Ja szukam dłuższy czas i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z Tobą pogadać poważnie, jak ty gawędzisz kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kotka, czasem takie proste sposoby są zadziwiająco skuteczne, widziałem już takie wątki że koleś wpisał takie ogłoszenie i zaraz była chętna. Nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu nie mylic z dawno dawno i nie prawda pisalamw jakims temacie, bylo nas kilka osob, temat o wszystkim i niczym, raczej zabawa slowna ale to wszystko.mialo smak i tresc ze chcialo sie wiecej i wiecej... I takich historii wszystkim szukajacym zycze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że prości trafiają na proste. Po prostu. Widzę że Ty raczej cenisz zabawę słowną i więcej finezji. Pewnie nie tylko słownej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przystojnym panem po 50- z duźym temperamentem i pięknym k*****m. Jestem źonaty dyskrecja zapewníona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz prostota jest przyjemna, bez sztucznego nadecia ale o wiele bardziej smakuje kiedy okraszona jest tym czyms dla smaku :) Zabawa slowna to poczatek, i jak sam wiesz nie kazdy potrafi sie w nia bawic, wiec co tu myslec o praktyce jak teoria komunikacji zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie dalszych pytań proszę dzwońíć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wspominaj o kulinariach, bo znowu zaczną Ci wypominać kluchy albo pasztet ;) No chyba że masz na myśli takie kulinaria jak jedzenie oliwek z pępka lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba inne historie, typu bita śmietana z sutków to nie bardzo raczej? Kobieta kojarzy mi się z wytrawnym smakiem, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to zalezy kto co lubi, jesli partner gustuje w daniu "piersi na goraco w bitej smietanie " to prosze bardzo :) I owszem kiedys przetestowalam ale to nie moj smak, tak samo jak czekolada truskawki itd choc po ..pieszczot ciag dalszy Szampan troche przereklamowany ale chyba kazdy z nas mial swoje "18 -latek" i bogata wyobraznie Raczej preferuje smaki alkoholu w ilosci pobudzajacej nie miotajacej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrawny smak! Hmm Ale wiesz ze to dziala nw dwie strony :-) bo jesli mialabym okreslic "smak " mezczyzny to schylalby sie on bardziej do wytrawny pol slodki niz bitanowo czekoladowy :-) Kazdy ma swoj zapach ciala niepowtarzalny nie do podrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze piersi w śmietanie to może tak, ale śmietana gdzie indziej to już nie bardzo ;) A alkohol to oczywiście, aby pękły ostatnie hamulce, jak jeszcze jakieś są ;) No i aby ruchy stały się płynniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×