Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CASADA BEAUTY

Nowy MLM, wejdź, przeczytaj, spróbuj.

Polecane posty

Gość CASADA BEAUTY

Poszukuję osób chcących rozpocząć swój biznes, a także tych, które posiadają już doświadczenie w pracy w marketingu sieciowym. Serdecznie zapraszam do współpracy z niemiecką firmą CASADA BEAUTY, która podąża za światowym trendem Anti-Age, który jest najbardziej rozwijającym się rynkiem w handlu. CASADA BEAUTY oferuje innowacyjne produkty przeciwzmarszczkowe, oraz urządzenie, dzięki któremu możemy wprowadzać substancje aktywne w głąb skóry. Kosmetyki te dają kobietom możliwość zachowania młodego i świeżego wyglądu bez użycia igieł. Jest to bardzo skuteczna alternatywa dla wstrzykiwania preparatów np. z botoksem. Tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz zostać naszym zadowolonym klientem, czy chcesz także z nami zarabiać. Sama decydujesz kiedy chcesz pracować, gdzie, oraz z kim. Pakiet startowy niezbędny do rozpoczęcia współpracy z CASADA BEAUTY, to Twoja najmniejsza z możliwych inwestycja we własny biznes. Od nas dostaniesz rabat na własne zakupy, sama zarabiasz na sprzedaży produktów, oraz budujesz grupę, która będzie pracowała i zarabiała także dla Ciebie. Serdecznie zapraszam do współpracy z CASADA BEAUTY. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego, z chęcią udzielę więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM to żaden biznes, zwykła piramida finansowa. Przestańcie już pisać te bajeczki bo to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to nie piramida finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie masz racji. Dowiedz sie czym jest MLM i czym jest piramida finansowa i moze wtedy zrozumiesz ze to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale mam rację :) To jest to samo, tylko pod inną nazwą. W piramidkach mlm występują startery i dziadowskie produkty, żeby sprytnie ominąć prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale racji nie masz. Co moge wiecej dodac. Wiem lepiej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi trollu, że gowno wiesz ;) A zachowujesz się jakbyś pozjadał wszelkie rozumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najweikszym trollem to jestes ty. Ponad 800 postow napisales i nic z niech nie wynika. Typowy bełkot idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przeczytałeś je wszystkie pajacu? Czy tylko mówisz tak z duupy jak typowy nawiedzony akwizytorek z MLM. Jesteś skończonym debilem z wypranym mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaka chorobe chory jest ten pajac? ma ktos pomysł? beretus moherus moja diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cię na obiad wołają mlm-owski cwelu? A ile razy dajesz duupy za kupno jednego kosmetyczka z mlm-ku? Wazelinka pewnie najlepiej ci się sprzedaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalem wszystkich twoich komentarzy trollu. Wystarczy ze przeczytalem kilka i juz wiedzialem ze wszystkie pozostale komentarze sa identyczne. Jesli tymi komentarzami chcesz zniechecic ludzi do MLM to jestes glupszy niz myslalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ty pajacu myślisz, że tym kafeteryjnym bełkotem zachęcisz kogoś do tego śmiesznego obwoźnego handelku, to chyba jesteś najgłupszy na świecie :D @ @ @ nie czytalem wszystkich twoich komentarzy trollu. Wystarczy ze przeczytalem kilka i juz wiedzialem ze wszystkie pozostale komentarze sa identyczne. @ @ @ hehehe Jasnowidztwo, dość popularne zjawisko w MLM :) Tępe buraki twojego pokroju na każdym kroku zgrywają się, jakby pozjadały wszystkie rozumy. I ty pętaku nie odbiegasz od tej normy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie czytac ze zrozumieniem w koncu. Ja tu nikogo nie zachecam do MLM. Nigdy sie nie reklamowalem na tym forum. Tocze tutaj normalna dyskusje na temat MLM i tyle. Jasnowidzenie ? o czym ty mowisz pedale. Przeciez faktem jest ze kazdy twoj komentarz jest taki sam. Do tego nie trzeba byc jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz mnie sądami ruski ciulu, bo robisz z siebie większego wała ;) Ale dobrze, że wstawiłeś swoją obleśną mordę :) Dzięki temu teraz każdy będzie wiedział kogo należy unikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Naucz sie czytac ze zrozumieniem w koncu. Ja tu nikogo nie zachecam do MLM. Nigdy sie nie reklamowalem na tym forum. Tocze tutaj normalna dyskusje na temat MLM i tyle. Jasnowidzenie ? o czym ty mowisz pedale. Przeciez faktem jest ze kazdy twoj komentarz jest taki sam. Do tego nie trzeba byc jasnowidzem. @ @ @ Wiedziałem, że jesteś kretynem a teraz udowodniłeś, że jesteś ślepym kretynem :D Jeśli twierdzisz tępaku, że każdy mój komentarz jest taki sam, to znaczy że nie tylko nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale także masz problemy ze wzrokiem :D Normalna dyskusja :D hahahaha Jeśli dla ciebie mlm-owski pajacu to rynsztokowe wyzywanie jest "normalną dyskusją o MLM" to ty jesteś super debilem :P Lecz się kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty ciagle wyzywasz. Ja ci tylko odpowiadam w ten sam sposob. I owszem kazdy twoj komentarz jest taki sam. Kazdy to wie kto przeczytal ich kilka badz kilkanascie. Wiecej czytac nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba, bo inaczej staje się takim ograniczonym umysłowo kretynem jak ty ;) To ty wyzywasz a ja ci odpowiadam. Na twoim poziomie. A że jest on niezwykle niski, to już twoja zasługa głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kamillo Kamillo, popamietasz jeszcze mój gniew. Będziesz jeszcze krzyczał w niebogłosy, jak wjadę swoim grubym prąciem w twoją dziewiczą pupcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 14 cm we wzwodzie i około 15 w obwodzie, taki zaganiacz jest wystarczający by porwać ci trochę zwieracze Kamillo:classic_cool: wiec najpierw przeoram cie nim w tylek, a potem podam do papy, celem wypucowania przez ciebie językiem mej dużej główki;) Lubisz technikę "Ass to mouth" Kamillo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabym sprzętem dysponujesz spasiony białoruski wieprzu ;) 14 cm to ja miałem jeszcze w podstawówce ;) Może lepiej weź kup sobie te tabletki na lepszy seks, bo inaczej nie sprawisz przyjemności żadnej krowie z pastwiska. Do papy to ty już brałeś z 1000x przy białoruskiej granicy. Tirowcy mający tysiące kilometrów na koncie mogli się odprężyć dymając tłustego Folomeyeva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Oj Kamillo Kamillo, popamietasz jeszcze mój gniew. Będziesz jeszcze krzyczał w niebogłosy, jak wjadę swoim grubym prąciem w twoją dziewiczą pupcie @ @ @ Twoja już dawno została rozdziewiczona. W końcu przer/u.c,h.a/li cię wszyscy miejscowi żule i alfons z miejscowego burdelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×