Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w budżetówce, jak to wygląda!!!

Polecane posty

Gość gość

W budżetówce ? Tam nikt z poza się nie dostanie, możesz mieć sto razy większe doświadczenie, wykształcenie, możesz mieć dużo gorszą sytuację finansową, ale to nikogo nie obchodzi. U nas ostatnio do MOPS-U wzięli gówniarę, która dopiero studia zaczęła na zarządzaniu i pracuje sobie jako pracownik socjalny za 3 tyś, ja się nie dostałam choć mam specjalizację z pracy socjalnej, ani inne osoby, które o wiele bardziej się nadawały. Później się dziwić, że taka osóbka nie zauważy, że w jakimś domu dochodzi do przemocy wobec bezbronnych dzieci, bo co ona na ten temat może wiedzieć, myśli tylko na jaki kolorek pomalować paznokcie na dyskotekę, a w pracy nie ruszy tyłka w teren, tylko siedzi na facebooku i ludzkie problemy ją gó...no obchodzą...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda u nas tak samo, moja córka też składała podanie do gminy, ale dostała się synowa kierownika komunalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkołach identycznie, mam skończone stacjonarne studia i okazuje się, że mój brak doświadczenia do pracy w gimnazjum to za mało. Praktyki 3-miesięczne dla nich to żadne doświadczenie... Od kiedy moja córka rozpoczęła swoją edukację, widzę, że dużo młodych nauczycieli rozpoczęło pracę bez doświadczenia, a jej przedszkolanka nie dość, że bez doświadczenia to i jeszcze bez mgr, ale dyrektorka sama się wygadała, że znała tę dziewczynę. Dziękuję Bogu, że się przekwalifikowałam i znalazłam pracę w nowym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nigdy nie zrobią z tym porządku, mądrzy ludzie muszą sie przekwalifikować, a miernota dostaje ciepłe posadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, bo każda partia polityczna po dorwaniu się do żłoba ma całą masę stanowisk do rozdania i przeważnie ma już kandydatów na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo my się na wszystko godzimy i oni się czują bezkarni. powinna być jakaś telewizja, że dostają cynk o nowej miernocie przyjętej po rodzinie, czy z polecenia za odpowiednią zawartość koperty, co robiła by od razu zadymę, zaczęłli by się bać o własne stołki, to może by się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×