Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolcia2379

Pasty do zębów bez fluoru, bez chemii

Polecane posty

Oto moja lista past. Prosze o liste waszych sprawdzonych, alternatywnych dla tych ze sklepowych półek. Pasty są odpowiednie dla wegan Ja używam past absolutnie bez fluoru. Moja lista past - bez fluoru, bez chemii-jestem weganką-odpowiednie dla wegan :)Sarakan (naturalna ziołowa), Miswak firmy Dabur (naturalna, bez chemii, z wyciągiem z drzewa arakowego) Vicco-bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebicek
Rebicek Rebi-Dental Herbal bądź Rebicek Promise pasta do zębów z olejkiem goździkowym Świetne, tanie czeskie pasty bez fluoru, co prawda nie "bez chemii", ale dla mnie i tak mega wypaśne i taniuuutkie, w Kauflandzie kosztują jakieś 2,30 zł. W dodatku bardzo wydajne. Kilka innych opinii: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie są fajne przepisy na naturalne, do zrobienia w domu pasty do zębów np z oleju kokosowego, sody z olejkami eterycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebicek
Można również myć zęby samą sodą oczyszczoną z np. wodą utlenioną, ale ja jednak lubię, jak się coś pieni, więc stosuję je na pastę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta bez fluoru daje efekty i moim zdaniem taka mała zmiana naprawdę może sporo wnieść - tak to wyglądało w mojej rodzinie, gdzie naprawdę na prostch zasadach udało się zdecydowanie wiele zmienić - również w przypadku dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa3
Od niedawna zaczęłam korzystać z pasty do zębów opartej naturalnych składnikach, znajoma mi ją poleciła, i powiem że sprawdza się dobrze. Co ważne nie zawiera fluoru. Zamawiałam internetowo tutaj https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Pasta-do-zebow-PRODENTAL/188 , Jestem bardzo zadowolona z niej. Mają duży wybór naturalnych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×