Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasienkawoj

zostan konsultantka AVON

Polecane posty

JUZ DZIS ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON W WIELKIEJ BRYTANII !!! Jesli lubisz kosmetyki, chciałabyś zarabiać dodatkowe pieniadze na sprzedaży oraz korzystać z wielu promocji dla konsultantek nie zwlekaj zglos sie do mnie juz Dziś !!! Pomagm we wszelkich formalnoscich, zalozeniu i prowadzeniu konta!!! Nie musisz martwic sie o czas pracy bo sama go sobie wybierasz, zawsze i w każdej chwili możesz zrezygnować, niechciane produkty za darmo odsyłamy do Avonu więc nie jesteś narażona na jakąkolwiek stratę finansową, Gwarantuję kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji :) Zobacz co zyskasz jako konsultantka : STARTER FREE + FIRMOWY UPOMINEK ! - ekskluzywne oferty internetowe - KOSMETYKI już od 80p - NOWOŚCI ze zniżką do 45% - specjalne wyprzedaże TYLKO DLA KONSULTANTEK do 85% taniej - extra zestawy kosmetyków w super niskich cenach - dodatkowe BONUSY - DARMOWA DOSTAWA prosto do domu. Po wiecej informacji zadzwon 07756329773 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę trzymać się od tego z daleka. Avon działa w systemie MLM a to jest akwizycja i złodziejstwo. Zwyczajna piramida finansowa. Poza tym kasieńka bredzi jak potłuczona. Darmowe dostawy do domu (jak w każdym mlm) są tylko po przekroczeniu odpowiedniej kwoty zamówienia. A w zniżki 85% to nawet dziecko ci nie uwierzy :) W tym szajsie konsultantka może liczyć na max 30% jałmużny :D Nie opowiadaj głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma;JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON; a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę twoją zapchaną skrzynkę odbiorczą :) Normalnie nie wiesz, której odpisać jako pierwszej :) Tylu ludzi chce być śmiesznymi akwizytorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×