Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kosmika34

Kredyt bankowy

Polecane posty

Gość Kosmika34

Jaki bank ma obecnie najlepsze warunki a pro po kredytu mieszkaniowego? Polecacie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Szanowna Kosmiko, nie ma czegoś takiego jak idealny kredyt bank, więc nie ma też idealnego banku. Każdy ma inne możliwości i oczekiwania finansowe, dlatego dla każdego oferta poszczególnych banków będzie mniej lub bardziej atrakcyjna. Aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę dla siebie zapraszam Panią do najbliższego oddziału Open Finance. Nasz doradca finansowy całkowicie za darmo przygotuję dla Pani analizę ofert wszystkich największych banków w Polsce oraz zaproponuje złożenie wniosków kredytowych do kilku z nich. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmika34
A takie doradztwo jest drogie? Ile trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Szanowna Kosmiko, współpraca z doradcą finansowym naszej firmy w zakresie doradztwa kredytowego jest całkowicie bezpłatna. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmika34
O to super. Zajrzę do oddziału i zapytam bo lokaty. Macie jakąś mapę oddziałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Szanowna Kosmiko, zajrzyj proszę tutaj: www.open.pl/mapa/index.php. Znajdziesz tam interaktywną mapę naszych placówek. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerlinkaK
Poszczególne oferty zmieniają się dosyć - wcześniej dobrą ofertę miał Euro Bank, później Millenium teraz jak patrzę sobie na http://marketmoney.pl/kredyty-mieszkaniowe/ to wyróżniają się oferty ING Banku Śląskiego, Get In Banku czy mBanku. Tak więc dosyć szybko się to zmienia, ważne aby uchwycić dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmika34
Fajnie, dziękuję za informację. Znalazłam już najbliższy oddział i jutro się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Berlinka: dobry moment i dobry bank. Oferty, o których wspomniałaś to tylko bardzo mała część ofert analizowanych dla Klientów przez doradców finansowych Open Finance. Warto skorzystać z bezpłatnej usługi doradczej, aby uzyskać analizę wszystkich ofert dostępnych na rynku. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottaa
Czy open finance oferty funduszy inwestycyjnych posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Przy funduszy inwestycyjnych wyborze doradcy finansowi Open Finance doradzają ;) Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottaa
Dziękuję za odpowiedz panie Piotrze . Jestem już po pierwszej rozmowie z doradcą . W tej chwili jestem na etapie rozważania 3 propozycji z 8 jakie przedstawił mi Wasz doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesa45
A ile ofert banków macie w swojej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati32
Tesa45, jak się nie mylę to współpracują z 23 bankami. Tak więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesa45
pati32 dzięki za informację. To bardzo dużo i jest ewentualnie w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credit
Halo Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowy finansowania swoich projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego jako naszego minimalnej oferty kredytu wynosi 1.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu o kontakt na więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany. WNIOSEK KREDYTOWY (1) imiona i nazwiska: (2) Kwota potrzebna jako pożyczki: (3) Numer telefonu: (4) Czas trwania: (5) Kraj: (6) Stan / Prowincja: (7) Miesięczny dochód: (8) Stan cywilny: (9) Czy stosowane przed: (10) Pożyczka Cel: UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi powinny być przekazywane do: credithome@blumail.org do szybkiego przetwarzania. Dziękujemy, Pan Mhay burailla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Szanowne Panie, jak najbardziej jest z czego wybierać, ponieważ Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami działającymi na polskim rynku bankowym. W ramach współpracy nasz doradca finansowy analizuje dla Pań absolutnie wszystkie dostępne oferty kredytów. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Dlaczego ukrywa Pan, że koszty porad doradców Open Finance są wliczane w uzyskany przez klienta kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Szanowne Panie, nie ukrywam, bo nie są. Oferty analizowane i polecane przez naszych doradców finansowych są ofertami banków. Można to sprawdzić udając się bezpośrednio do banku: otrzyma Pan wówczas dokładnie taką samą ofertę. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam kredyt za pomocą Open Finance i nie znalazłam tam żadnej dodatkowej opłaty. Nie wiem na czym Open Finance zarabia, ale na pewno nie oszukują klientów poprzez oferty. Wiadomo, że można trafić na doradce, który chce się wzbogacić, kosztem klienta, ale ja na takiego nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmika34
Byłam w oddziale Open Finance i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z doradztwa przy lokacie. Wybrałam tę najlepszą dla siebie, a doradca bardzo mi w tym pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmika34
A w kwestii kredytow bankowych też dostałam kalkulację i teraz z mężem będziemy analizować i zobaczymy co wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_ut
Czy open finance w kredytach konsolidacyjnych również doradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na POLECAMPOZYCZKE.PL !!! Na stronie znajduje się porównywarka kredytow bankowych, która jest na bieżąco aktualizowana. Możesz poznać szczegółowe warunki cenowe oraz przyznania pożyczki, a kiedy wybierzesz ofertę która cię zainteresuje będziesz mógł od razu przejść na stronę banku w celu wypełnienia wniosku.Nasz portal nie udziela pożyczek. Pożyczki udzielają współpracujące firmy pożyczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Piotrze
analiza jest bezpłatna ale w momencie kiedy chcesz skorzystac z oferty i dostaniesz kredyt wtedy już trzeba sie liczyc z prowizja. Typowe że pan Piotr Szymański unika odpowiedzi na pytanie o koszta takiego doradztwa, nic nowego. Odradzam Open Finance, jest wiele innych i NIEZALEŻNYCH firm doradczych. Open należy do grupy GETINHODING czyli jeśli nie masz zdolności kredytowej by otrzymać kredyt w getinie odeślą cię do innego ale głównie Open jest wsparciem sprzedaży dla Getin Banku oraz Idea czyli całego Holdinku pana Czarneckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
w ramach usługi doradztwa kredytowego cała współpraca Klienta z Open Finance jest BEZPŁATNA. Wynika to już z samego faktu, że Klient nie podpisuje z nami żadnej umowy współpracy. Jest to trend, który obowiązuje w naszej firmie od początku, który jest bardzo popularny, wręcz powszechny w zachodniej europie. W Polsce obecny stosunkowo krótko. Bezpłatność doradztwa kredytowego w Open Finance jest jednak faktem. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
@mam_ut: jak najbardziej tak. Nasz doradca finansowi chętnie przeanalizuje oferty kredytów konsolidacyjnych. Zapraszam do najbliższej placówki naszej firmy. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to przejść się do kilku różnych doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×