Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

upokarzanie malych peniskow

Polecane posty

Gość gość

Z pewnoscia nie ja jedna spotkalam na swej drodze chloptasia z korniszonkiem zamiast fiuta ;D BK Lekka konsternacja, czasem atak smiechu ;p ale do sedna "co wtedy?!" Oczywiscie jesli nasz malutki mezczyzna nie byl grzecznym chlopcem, albo poprostu nie wzbudza naszej sympati ;) dla mnie sprawa jest prosta gacieta w dol, fotka na pamiatke i spadaj malutki daj sie innym posmiac ;D oczywiscie gatki ida ze mna ;D Nie chwalac sie, jestem koszmarem juz dla trzech malunich pindolkow... ;D i powiem wam, super zabawa ;p a te ich przerazone minki Mmmm... bezcenne! naprawde mnie to kreci ;> ale sa tez ci pokorni, minka szczeniaka (wyraznie widac ze wiedza co to show) wiec gotowi sa zrobic wszystko zeby tylko ich sekrecik byl bezpieczny... nikt mi tak c**eczki nie wylizal jak pewien malutki kamilek ;p normalnie szok przezylam jak lizal mi pupe proszac zebym nikomu nie mowila ;> Ups... Takich grzecznych lizaczkow troszke juz mi szkoda gnebic, choc pokusa jest ogromna ;> Ja poprostu uwielbiam widziec jak sie pala ze wstydu! Moze i dziwne hobby ;p ale naprawde strasznie mnie to podnieca. ktoras na forum tez tak ma? Opowiadajcie (Do pyskatych siusiakow info. Specjalnie pytam czy na forum, bo np w nas w trojmiescie znam przynajmniej kilka takich suk jak ja, polujacych na wasze malutkie tajemnice ;D wiec do zobaczenia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale story z***balam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie miałabyś też niezły ubaw. Dość że malutki, to jeszcze nie staje :( Błagałbym całując Cię po stopach, żebyś mi pozwoliła się tam polizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy paszteta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mnie wysmiac to pisz na sph@2.pl będę zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×