Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agata0509

Pokój dla córki

Polecane posty

Mam dwie córki jedna w tym roku poszła na studia druga ma 14 lat. Cały czas mieszkały w jednym pokoju teraz młodsza nie daje mi spokoju i chce zmienić wystrój i meble. Niestety nie mamy warunków żeby zrobić jej pokój dla jednej osoby bo zawsze spały na łóżku piętrowym. Pokój nie jest duży. Proszę pomóżcie mi z nowym wystrojem bo jej nie da się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Wszystko zależy od Twojej sytuacji finansowej i to czy bierzesz pod uwagę gdzie będzie spała starsza córka gdy przyjedzie do domu?! Nie odważyła bym się zmieniać wszystko bo taki kaprys ma Twoja młodsza córka.Przecież będzie wygladało że nie ma już miejsca dla drugiej córki.Osobiscie nie podoba mi się takie egoistyczne zachowanie małolaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz spełniać zachcianek swojej młodszej córki.Co to ma znaczyć?! Chce zmienić wystrój i meble????!!! Będzie na swoim, to sobie może zmieniać meble i wystrój.Teraz musi siedzieć cicho i nie dyskutować na ten temat. Pamiętaj że masz drugą córkę ktora zawsze ma prawo powrotu do domu. Już sobie wyobrażam jak by się czuła gdyby nie było dla Niej miejsca w Jej rodzinnym domu. Przemyśl to zanim podejmiesz głupi krok, bo tego chce rozkapryszona mlodsza córka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem i wyczaiłam bardzo fajny sklep internetowy. Można tam zadzwonić i sprzedawcy doradzą co i jak. Ja brałam nawet meble na wymiar a ceny też nie były wysokie. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że można dodać kilka akcentów nowych... dodać co co bedzie jej się podobało a nie zaburzy bezpieczeństwa starszej córki... np. zasłony, żyrandol, ewentualnie kolor ścian. Porozmawiaj z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×