Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

torebka

Polecane posty

Gość gość
bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo łądna! uwielbiam pojemne torebki, a shoppery to zwłaszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te "ładniejsze " to torby dla kiboli i to jeszcze z ceraty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tobą. skóra naturalna jest naprawdę piękna i niestety czasami trzeba trochę zapłacić :( Co do torebek z prawdziwej skóry muszę przyznać, że moja przyjaciólka od serca ma torebkę z vooc i troszkę jej zazdroszczę. ja natomiast zażyczyłam sobie pod choinkę ten model http://vooc.pl/pl/p/Modna-torba%2C-worek-VOOC-Vintage-P6/151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne torebki są na stronie allinside.pl, ja często tam kupuję rzeczy, z których jestem bardzo zadowolona. Teraz kupiłam sobie torebkę miejską, brązowa, jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja torebkę i generalnie galanterie skórzaną zamawiam na Alfasan.pl to sklep internetowy, mają bardzo fajne kolekcje i rozsądne ceny, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaztorebkami12
Świetna torebka! Torebka shopper powstała z inspiracji torbami na zakupy. Jest więc- podobnie jak -one duża i pojemna. Mimo to jest zgrabna i z pewnością przydatna nie tylko w trakcie zakupów. Sprawdzi się, jako uzupełnienie stylizacji do pracy, w trakcie podróży, a nawet na zajęciach na uczelni. Zmieści mnóstwo nie tylko drobiazgów, ale także całkiem dużych rzeczy. Wbrew pozorom nie jest torebką skromną. Do ich szycia wykorzystuje się bowiem bardzo różnorodne materiały w szerokiej palecie barw. A w wolnym czasie polecam przeczytać artykuł www.stylmoda.pl/dlaczego-kobiety-pokochaly-torebki-shopper-bag/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×