Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pisanie prac dyplomowych

Polecane posty

Gość gość

Witam, zajmujemy się pisaniem prac na zlecenie. Są to prace licencjackie, magisterskie oraz prace okresowe, referaty itp. Najlepiej obeznaną przez nas dziedziną jest geografia zarówno fizyczna jak i społeczno ekonomiczna, oraz tematy dotyczące środowiska przyrodniczego, ale napisanie pracy z innej dziedziny po przesłaniu tytułu i rozpatrzeniu dostępnej literatury może zostać przez nas podjęte:). Jeśli chodzi o prace licencjackie to cena waha się w granicach 500 zł całość z poprawkami , magisterska do uzgodnienia ( jeśli ma się oczywiście zrobione badania ), płatność pobierana za każdy przesłany rozdział, taka płatność jest dogodna zarówno dla nas jak i dla państwa, ponieważ zawsze można po rozdziale zrezygnować z naszych usług a dla nas to jakieś zabezpieczenie na wielu oszustów którzy występują w internecie bardzo często. Prace cząstkowe (referaty itp) wycenianie są indywidualnie. Pozdrawiamy Kontakt : Zlecenia_na_prace@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o pisanie prac jest platforma internetowa ze strony www.redaktor-online.pl . Wystarczy za darmo się zarejestrować i dodać swoją ofertę. Np. Ja chciałam zlecić pracę magisterką. No i na moje zgłoszenie, które zostało automatycznie dostarczone do wszystkich redaktorów odpowiedziało jakieś 5 osób. Wybrałam sobie optymalną (na podstawie jej ocen i wykształcenia) i robota ruszyła ;) Co do płatności to są one ratalne po otrzymaniu kolejnych części pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czasu? Zależy Tobie na dobrej ocenie? Masz do napisania pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską lub inną? Dobrze trafiłeś !!! Pomożemy napisać Tobie niepowtarzalną, profesjonalną pracę nawet w bardzo krótkim terminie. Wszystkie nasze prace są przygotowane jednorazowo i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Nie prowadzimy sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań i innych materiałów, kierując się zasadą i dobrem naszych klientów. Dokonuję również korekty stylistycznej prac oraz dopasowuję je do zasad panujących na Twojej uczelni. NIE POBIERAM ZALICZEK. PRZED WPŁATĄ WYSYŁAM RAPORT ANTY-PLAGIATU. E-mail: alicja-bajdal@wp.pl GG 47434915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×