Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa mnie podrywa

Polecane posty

Gość gość

Pisze z nią smsy zaczęła mnie podrywać żebym wpadł na cicho i kawe w ten niedzielny słoneczny dzień dodam że nie uprawiałem sexu z moja partnerką od 4 dni gdyż się mijaliśmy z powodu zmian jakie mamy w pracy ona obecnie w niej jest ja mam wolne teściowa napalona i przyznam że ja już powoli też. Co zrobić ?? zdecydować sie ?? ma mega cycki i pupe :) lat 51 :D zadbana suczka starsza. Jak podejść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotą????4 dni bez seksu i już z teściową chcesz, ty chyba jesteś seksoholikiem??? jakbym nawet z mężem pół roku seksu nie uprawiała to bym go z teściem nie zdradziła, co za ohyda. Lepiej się zastanów co ty wygadujesz. Bądź wierny żonie i powiedz teściowej, że nic z tego nie będzie, że to ohydne, a najlepiej weź rozwód bo, żony nie kochasz, a teściowa cię napastuje, ta relacja rodzinna to jakaś patologia, zwiewaj z tej rodziny. Znajdź sobie żonę, którą będziesz kochał, bo to jest bez sensu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu masz też fajną teściową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie żona pozwala bzykać swoją mamę jak ona jest w delegacji i mam myśleć że to z nią się kocham. Mówi tylko że niechciała by na to patrzeć. Dobrze mi jest z jedną i drugą tylko teściowa ma większe potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do niej i się z nią bzyknij jak Ci się podoba, żona nie musi wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna teściowa to nie teściowa, słowo teściowa samo w sobie jest paskudne i kojarzy się ze złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam super tesciowa, nawet ja juz przerznalem jak zona pojechala na jakies szkolenie z pracy a jej mama przyszla opiekowac sie naszym dzidziusiem, takiego seksu jeszcze nie mialem, teraz czekam na nastepna okazje bo sama na powtorke mnie namawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz sie zrzygam :-0 Ludzie to jednak ciagle zwierzeta . Obstawiam prowokacje , ale nigdy nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulaa
Z punktu widzenia żony, powiem że lepiej że z moją mamą niż miałby chodzić na boki... kiedyś jak nie było mnie dwa tygodnie sama poprosiłam mamę żeby miała ręke na pulsie. No i miała ale tylko rękę hihihi. On oczywiście nie wie że ja wiem. Trochę był skrępowany ponoć , ale to tylko rozładowanie napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super podejście żeby moja takie miała spojrzenie na sprawę a nie człowiek się męczy....bo ją głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cudownactesciowa tez podrywa. Jak przechodzi muska mnie piersiami. Jak stoi za mna nadusza mnie nimi na plecy. Ma juz swoje lata ale tak strasznie mnie podnieca. Chetnie z kims o niej pogadam. Manus99@poczta.onet.po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×