Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda bułka

mam problem z wyborem szkoły ponad gimnazjalnej

Polecane posty

Gość młoda bułka

Hej, mam na imie Julka. Mam do was prośbe.. otóż jestem w ostatniej klasie gimnazjum, ale muszę się już zastanowić kim chce być jak dorosne. Czy moglibyście jakoś mi doradzić? Jestem punktualna, miła, wolę pracować sama niż w grupie, wolę pracować fizycznie. Ogólnie pracę takie jak fryzjerka kosmetyczne i te dziewczęce pracę odpadają. Dobrze się uczę z chemii biologi angielskiego. Interesuje się bardziej męskimi zawodami takimi jak mechanik elektronik ale nwm czy ludzie przyjmują dziewczyny do takich prac. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ponadgimnazjalnej , matura z polaka obowiązkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liceum profil biol.-chem., a potem biotechnologia i praca w laboratorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
w pl raczej nie przyjmują kobiet do takich zawodów ,to taki zacofany kraik ,ale jak cię to kręci to rób technikum o takim profilu ,ucz sie języków , możesz pózniej iść na studia lub wyjechać za pracą mając fach i znając języki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz się uczyć to biotechnologia, albo medycyna. Jak nie chcesz się uczyć to lakiernik samochodowy. Pisałaś że męskie zawody ci się podobają. Jak znajdziesz praktykę dobrą to możesz iść po tym nie musisz malować tylko samochodów. Zobacz na yt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×