Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luźne rozmowy traderów

Kolejny nowy dzień tradera

Polecane posty

Gość Luźne rozmowy traderów

Zaczęłam dzień nietypowo wczoraj o godzinie 23 Gdzieś następnego dnia w nocy kiedy spałam udało mi się zająć dwie trafne pozycje(jedna zbyt wysoka jak na mój kapitał-to wciąż moja słabość) które będą generowały mi zysk przez najbliższy tydzień lub dłużej. Jaki macie stosunek do płatnych szkoleń? Chciałabym byśmy rozprawili się tutaj z tym tematem raz na zawsze:) Kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktoś, kto pracuje każdego dnia i zarabia, traci czas na szkolenia ludzi? Czy w tym jest sposób dla tego co szkoli, czy dla tego szkolonego?;) Zapraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Mi gra na forex przypomina grę w karty. Interwały czasowe to poszczególni gracze a formacje świecowe to karty! A szkoleń płatnych nie praktykowałem bo to straszne złodziejstwo! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luźne rozmowy traderów
Witaj Gośćik -ciekawe porównanie i cenne spostrzeżenie. Mamy podobne zdanie...;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest ten trejding ?? może mi ktoś to łopatologicznie wyjaśnić, prostymi słowami tak po ludzku, jak debilowi ? i gdzie tu jest zysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również próbuję swoich sił na forexie. Na razie jestem na demo na mforex.pl, ale myślę, że niedługo zacznę w realu - życzę sobie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ksiegowym i doskonale potrafie wygenerowac koszty z takich szkolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×