Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aannaa1988

Fajne sklepy internetowe zebrane w jednym miejscu

Polecane posty

wolę sklepy, które mają również sklep stacjonarny i mam pewność, że nie sprzedadzą mi podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież w sklepie internetowym też nie sprzedają podróbek. A przynajmniej nie takim normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie podróbki dokładnie Ci chodzi z jakiego asortymentu? Bo często zamawiam w sklepach internetowych i jak do tej pory nie spotkałam się z czymś takim. Np samo obuwie zamawiam an BucikSklep.pl i jestem zadowolona z jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1968
Jeśli miała bym wybrać sklep internetowy z którego najczęściej korzystam to jest to http://www.zwierzakowo.pl kupuje tam regularnie karmę dla mojego psa. Maja rozsądne ceny i szybko dostarczają zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić platformę zitolo.com dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowe produkty wykonane ręcznie. Wspierajmy kreatywnych projektantów i artystów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem zadowolona ze sklepu AleDobre Miałam też okazje coś reklamować, ale to przyczyna techniczna od razy mi wymieniono produkty no i pani na telefonie jest rewelacyjna :D a w dodatku dostałam tyle gratisów bo była jakaś akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może komuś przyda się adres BucikSklep.pl gdzie kupowałam obuwie na zimę,sprawdzona i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam sklep internetowy LEJDI mają duży wybór odzieży damskiej. Robiłam zakupy u nich już kilka razy, nigdy nie było problemów polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zamawiałyście soczewki kontaktowe przez internet? Bo ja tak,konkretnie ze strony ZdroweOko.com mają niższe ceny i bardzo miłą,fachową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! to ja też dorzucę swój adres: http://odkupuj.pl/ - ostatnio moje ulubione miejsce w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie SexWibracje.pl gdzie teraz można znaleźć pikantny prezent na gwiazdkę,oczywiście wszystko przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep.dajar.pl to świetny sklep z akcesoriami do kuchni i rzeczami do ogrodu, hustawki, akcesoria dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optilux.pl to też dobry i rzetelny sklep internetowy,kupowałam u nich soczewki kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy z markową biżuterią to BestBizu.com do tego szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos by szukał oryginalnej biżuterii srebrnej w normalnych cenach to na Topsilver.pl trzeba szukać, bardzo dobry sklep, robiłam mamie i siostrze prezenty w postaci biżuterii i właśnie tutaj kupowałam, były zachwycone. Dobre ceny i jakościowo biżuteria również ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Mini-Figurki.pl miła obsługa i bardzo szeroki asortyment,wybór wielu ciekawych figurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertto
W częściach do maszyn i różnego typu urządzeń poleciłbym http://sklep.elesa-ganter.pl. Mają miłą obsługę, szybką dostawę. Korzystam regularnie jako konstruktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×