Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ważne pytanie do dziewczyn i kobiet

Polecane posty

Gość gość

Lubicie smak spermy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubisz smak gila z nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta, którego kochałabym. Piszę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wigilia. Stół zastawiony "jadłem wszelakiem", rodzice śpiewają kolędy, choinka pięknie świeci lampeczkami a dziecko jak to dziecko czeka na prezenty. W końcu dzwonek do drzwi. - To Święty Mikołaj - radośnie krzyczy mały chłopczyk - Prezenty przyniósł. Rzuca się do drzwi, otwiera i... ...Do mieszkania rzeczywiście wtoczył się Św. Mikołaj, tylko tak nawalony, że ledwo mógł na nogach ustać. Walnął się na kanapę i powiódł mętnym wzrokiem po biesiadnikach. Chłopczyk jednak niezrażony tą sytuacją podbiegł do niego, szarpnął go za rękę i powiedział: - Ja chcę taki duży, czerwony samochód strażacki z syreną. - Proszszę cieebie k******a baaarccooo - odparł Św. Mikołaj - i ... podpalił mieszkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,lecz nie kazda jest smaczna.Zalezy od chigieny i tego co je partner i to samo wytrysk jest uzależniony u kobiet.Mój mąż ma smaczna spermę,bo przy każdym oddaniu moczu myje napletek i przed kzdym seksem bierzemy prysznic.Wtedy zaczynamy od minetki,seks dopochwowy i kończe lodzikiem.Raz w trójkącie pozwolił mi mąż na ssanie obcemu facetowi członka nie była smaczna sperma lecz ciagłam do wytrysku facetowi i spóścił się na moje piersi w tym czasie mąż sie ze mną kochał było bosko.Czesto przy trójkacie są nieporozumienia ,powinno się oswoic męża obecnoscią przy badaniu u ginekologa pochwy zawsze jest przy mnie mąż i to przyzwyczaja do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg! A co ma do smaku ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×