Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jaki macie temperament według typologii temperamentów Hipokratesa?

Polecane posty

Ja chyba jestem melancholiczką: http://pl.wikipedia.org/wiki/Melancholik Choć niektóre cechy sie nie zgadzają, te: jest perfekcjonistą, swoje surowe wymagania wobec siebie przenosi na innych, podporządkowuje się regulaminom, jest dobrze zorganizowany, dba o szczegóły, Ja jestem leniwa, niezorganizowana i nieprzestrzegająca prawa. to jestem mimo to melancholiczką czy nie? bo reszta cech sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że sama teoria jest błędna, a nazwy zostały po prostu jako przymiotniki, prawda? Ja jestem cholerykiem - Moor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jak tak teraz czytam to część cech pasuje mi do choleryka, część do sangwinika. Pewnie jestem gdzieś na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarząd ZOO metal
Nie dokaramiać Trolla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się właśnie dowiedziałaś - nasz temperament nie jest zależny od naszych płynów ustrojowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jest jeszcze inna teoria, że melancholicy mają słaby układ nerwowy a reszta ma silny, ale pozostali różnia sie czymś innym, coś takiego przed chwilą czytałam na wikipedii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bzdura, tych określeń używa się tylko do opisania czyjegoś charakteru. Np. osoba impulsywna i agresywna to choleryk (dlatego stwierdzam, że jednak nie jestem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×