Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy poronilyscie kiedyś bez krwawienia ? I plamien

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym założyć temat o poronieniach ;( wiem ze to ciężkie ale możemy dzięki temu dać rady innym i uprzedzić przed jakimiś sytuacjami doprowadzajacymi do tych poronień . Jakie mialyscie objawy ? Czy były bez plamien ? CZy wiecie dlaczego takoglo sie stać ? Czy z własnej głupoty ? Czy moze natura sprawiła ze poronilyscie . proszę i normalne odpowiedzi . Z góry dziękuje Ilona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się poronić bez krwawienia, bo niby jak miałoby wtedy wyglądać oczyszczenie się macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce pewnie chodziło o to czy poronienie poprzedzało plamienie/krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,chodzi Ci o ciaze obumarla? Mnie niestety spotkalo to nieszczescie. w 6.tc zarodek obumarl, zabieg mialam w 8.tc. Jedynym objawem u mnie byl brak objawow ciazy. Zadnych mdlosci, wrazliwosci na zapachy, bolacych piersi... Nie mialam plamien, boli brzucha. Po prostu na usg okazalo sie,ze serduszko nie bije od ok 2tyg. Teraz jestem w kolejnej ciazy i codziennie drze ze strachu,ze to sie powtorzy, mimo,ze to juz 17.tc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie tak przepraszam zle to napisałam jakby było poronienie to by było krwawienie jak brak bicia serduszka to obumarłe dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. Wiecie co ja wam powiem ze nie wiem jak u mnie jest ja jestem obecnie w 8 tc mam okropny bol brzucha w 7tc biło serduszko i jak leżałam w nocy to czułam jakby takie stukanie pulsowanie. Brzucha a teraz od tyg nie czuje . Tez tak mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poronilam 8 tc dostałam krwawienia i bólu brzucha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:29 ja mialam silne bole brzucha ostre i rozrywajace wlasnie do 7.-8.tc. Potem spokoj. Martwilam sie,ale bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo was nie ma ? Nie bójcie sie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
Ja tez miałam ciaze obumarła. W 6tc super hiper zarodek i serduszko. 2 tyg pózniej brak bicia serca. Dzieciątko zmarło zaraz po 1 usg. Nie miałam zadnych boli, plamienia- nawet 1 kropli krwi- tylko objawy ciążowe ustąpiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ciążę obumarłą ale plamiłam prawie cały czas mimo leków. POjechalam do szpitala i ciąża nie rozwijała się od prawie 2 tyg. ale tteż inne objawy zanikły więc czułam co się święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie pozatym ze mnie piersi bolą trochę to wymiotów ani mdłości już nie ma a byłam i gin 2tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też jedynym objawem był brak objawów, zero nudności plamień itd. Ciąża obumarła ok 6 tyg. U mnie podejrzewam że zawinił nadmierny wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to na 1 usg u was biło serduszko a pózniej już nie ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja poroniłam w 9tc zero krwawień. Na 1 usg serduszko biło tydzień później już nie. Kolejnego dnia pojechałam do szpitala i zarodka nawet już nie było widać wchłonął się rozpuścił. Tabletki na wywołanie poronienia nic nie dały i zabieg. A objawy ciążowe miałam cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Na usg w 6tygodniu było potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 6.tc bilo serduszko, potem w 8.tc nie bylo juz widac jak bije. Po wielkosci zarodka mozna bylo wnioskowac,ze obumarl nastepnego dnia po pierwszym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety tak miałam. Nie plamiłam, nie krwawiłam, kompletnie nic. Czułam się dobrze. Jedynie co to pare razy czułam kłucie w brzuchu i przestały mnie boleć piersi. Dowiedziałam się w 12 tyg ciąży, że ciąża obumarła w ok 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie kobietki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrce f
Ja poronilam w 8 tyg w 6 biLo w serduszko w 8 zaczęłam plamic i poronilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam dwie ciąże.W pierwszej ciąży( sierpień 2013r) w 7tygodniu rano zaczęłam delikatnie plamić,od razu pojechałam do szpitala.Serduszko w szpitalu biło,dostałam zastrzyk i leki.Po weekendzie kolejne USG i niestety zarodka już prawie nie było widać.Dostałam tabletki na wywołanie i później zabieg. W drugiej ciąży(listopad 2104r.) w 9tygodniu poszłam na kontrolną wizytę i niestety okazało się,że serduszko nie bije a ciąża przestała się rozwijać tydzień wcześniej.Nie miałam żadnych objawów że dzieję się coś złego.Nic mnie nie bolało,nie miałam plamień.Po prostu szok i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tydzien przed bolalo w dole plecow pozniej zaczelam lekko plamic pojechalam do szpitala serduszko bilo dostalem tabletki pojechalam do domu plamilam nadal w nocy czulam mocne klucie w prawym boku nad ranem krawienie ze skrzepami znowu szpital i juz nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu!!!!! Aż mi się płakać zachciało! Ja jestem w 8 tygodniu i strasznie, ale to strasznie się boję. Za dwa dni mam wizytę u lekarza i teraz się boję, że serduszko nie będzie biło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:17 wiem,co czujesz bo ja również tak się bałam ...odkąd zobaczyłam dwie kreski czułam lęk i niepokój i nie wiem dlaczego czytałam tego typu historie...ale moje przeczucia się potwierdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja tez tak mam. Nie wiem dlaczego. W pierwszej ciąży tak nie miałam, nawet nie myślałam o tym, a teraz ciągle się boję, że coś się wydarzy. Jakbym coś przeczuwała. Ale mam nadzieję, że to tylko głupie lęki i że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 13:31 Ja też mam taką nadzieję,że u Ciebie będzie dobrze.Ja tak bardzo bardzo się bałam ,bo pierwszą ciążę poroniłam.Stąd ten paniczny lęk.I niestety przeczucie nie zawiodło ...Jestem załamana.A Ty myśl pozytywnie i nie martw się.Tym bardziej że z pierwszą ciążą nie miałaś problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie miałam na szczęście, ale teraz strasznie się boję. Nie wiem dlaczego :( Może za dużo tu siedzę i czytam o poronieniach, porodach martwych dzieci itp. Za dużo tu bólu i cierpienia..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podcierajac sie zauwazylam krwawienie pojechalam do szpitala ale ciaza zbyt mala zeby mozna ja bylo zobaczyc testy beta wychodzily prawidlowo wszystko przyrastalo jak powinno a teraz czekam na kolejny wynik i boje sie najgorszego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w 7/8 tc na USB i bylo wszystko w porządku. Za 3 tygodnie na kontrolnej wizycie okazało się że ciąża obumarla i zatrzymała się na 8 tyg. Przez jakieś 2.5 tygodnia chodzilam z martwym plodem ... nie mialam żadnych plamien jedynie strasznie mnie bolały plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×