Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komunia syna...zaczynają sie problemy!

Polecane posty

Gość gość

a konkretnie problemy z księdzem...chodzi o to,że wynajęłam fotografa na Komunię syna.Znalazłam dziewczynę,która robi piękne zdjęcia.Ksiądz już zapowiedział,że kamerzysta i fotograf będzie jeden i potem każdy ma kupić od niego zdjęcia.ja się sprzeciwiłam i powiedziałam,że mam swojego fotografa....to się zaczęło! Że po ołtarzu będą mu obcy chodzić,że jakby każdy chciał mieć fotografa to by było zamieszanie,że on się na to nie zgadza i już!!! No kurde!!! Ale jak każdemu dziecku w trakcie mszy fotki robi ktoś z rodziny to jest dobrze!!!! teraz żałuję,że powiedziałam mu o tym,że mam tą dziewczynę....mogłam powiedzieć,że to ktoś z rodziny....i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest z tymi "naszymi" duchownymi....z powołania ze świecą szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz posłać syna w rece zboczonej religii i zboczenców w sutannach ? myslalam, ze w XXI wieku tylko zboczency posylaja dziec do komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego służy komunia? To jest coś do fotografowania? i co tam ksiądz robi, że fotograf mu przeszkadza? Może niech najpierw wejdzie fotograf, a potem kapłan. Nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Cię rozumiem, bo fotografowie jakich najmują księża to najczęściej wieśniaki, którzy nie potrafią zdjęć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja modlę się do Boga,nie do księdza! a w dzisiejszych czasach księża sami zniechęcają ludzi do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,,,,,ksiądz zawsze musi mieć swojego fotografa,pana koło 60....a poza tym po kościele chce też mieć zdjęcia z synem,z chrzestnymi z dziadkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×