Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samotny_93

Introwertyk ze Śląska poszukuje...

Polecane posty

Witajcie! Od pewnego czasu (dłuższego...) czuję, że samotność, która mi towarzyszy, zaczyna mi przeszkadzać. W związku z tym postanowiłem powiedzieć STOP i... ze względu na nieśmiałość, założyłem tutaj konto. Jeśli jakaś samotna kobieta ze Śląska miałaby ochotę popisać, byłoby mi bardzo miło :) Kilka słów o mnie - na imię mi Adam, 21 "wiosenek" stuknęło niedawno. Interesuję się kosmosem, obecnie studiuję informatykę. Jestem introwertykiem, najchętniej spędzałbym czas w ustronnych, spokojnych miejscach. Raczej stronię od przeludnionych lokacji, imprez, dyskotek itp. Cenię za to wieczorne/nocne spacery, dobre filmy... Jeśli miałabyś ochotę popisać, czekam tu bądź na GG (15671154). Pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na slasku od niedawna i radze uwazac na ludzi z tego rejonu. wyrzucaja smieci przez okna i chodza z kotami na smyczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze kot jest terytorailnym zwierzeciem i nie mozna go nauczyc codziennie 3 spacerow jak z psem. dodam do tego ze na tym osiedlu jest pelno psow wiec pani raczej czesto stoi pod drzewem z reka wyciagnieta ku gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie mieszkam na takim osiedlu (ani nawet w dużym mieście), nie wyrzucam śmieci przez okno ani nie wyprowadzam kota na smyczy :) Mam za to inne wady, m.in. jestem nieśmiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×