Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia2992

Tansze zakupy w Internecie w obcych walutach przez kantor walutowy

Polecane posty

Gość gość
W Amronet też tak się da- błyskawicznie bez "społecznościówki" po kursie kantoru. Przy zakupach to się sprawdza, zresztą kurs dostępny jest super. Czasem też warto jednak się pokusić o transakcję społecznościową, jak za bardzo się nie spieszymy a chcemy maksymalnie zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platformy społecznościowe pobierają prowizję od przewalutowania, ja się trochę obawiam tego kosztu choć wysoki niby nie jest. Bardziej klarownie to jednak wygląda dla mnie w Pluskantor.pl. Nie ma tu takiej opłaty- spread jedynie jak w każdym kantorze, tyle że niszy z kolei niż w większości, bo średnio zaledwie 2 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek298
Zdarza mi się robić zakupy za które muszę placić w USD i wtedy na Gieldawalut.com walutę kupuję, bardzo łatwo obsługuje się transakcje i absolutnie nie jest problemem to, że zakupy online zwykle robię późnym wieczorem- platforma działa całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilga

Mi najtaniej wychodzi jak wymieniam na Gieldawalut w opcji społecznościowej. Oczywiście trwa to trochę dłużej niż jak się wymienia po cenie kantorowej, ale warto trochę odczekać, by uzyskać taką cenę jak chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solverblond

Jak robię zakupy przez neta nie mogę przecież spóźnić się z płatnością a więc tym samym czekać na przewalutowanie. Pluskantor.pl mi dlatego odpowiada, tutaj są tylko natychmiastowe przewalutowania a kursy oczywiście lepsze niż bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×