Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia na 16 osob w lokalu

Polecane posty

Gość gość

jaki moze byc koszt? Zapraszam tylko najblizsza rodzine. czyli chrzestnych,rodzicow dziadkow i rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 100zl za osobę musisz liczyć. Mysle ze ok 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w domu to tez trzeba samemu wszystko przygotowac. i gdzie pomiescic tyle osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty dopiero szukasz lokalu?? u mnie w miescie sa juz wszystkie zajete od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka dopiero jest 1 klasie. ale tak juz powoli mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 zł/os za wesele to ja płaciłam 6 lat temu, komunia, chrzciny to około 80-100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat temu za wesele placilam 180/osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku za wesele płaciłam 115zł od osoby, a stoły sie uginały to chyba zależy od miasta. Wiem, że komunie robią tam od 50zł, a 30zł impreza z dwudaniowym obiadem, deserem, przekąskami i ciepłą kolacją + ciasta i napoje ciepłe, zimne to był koszt 30zł jak robilismy chrzciny dwa lata temu właśnie w tej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
W tym roku urządzaliśmy komunie naszej córki w lokalu na 27 osób.Od osoby zapłaciliśmy 120 zł. Mieszkam w dużym mieście. Co za brednie tutaj niektórzy piszą, że 30- 50 zł?! Co za brednie piszecie.To chyba w barze mlecznym robicie obiad?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę 135 zł za osobę (małe miasto 15 tyś) zapraszam ok 28 osób z dziećmi (tylko moja rodzina, jesteśmy po rozwodzie) komunia w przyszłym roku (syn jest w 3 klasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że w cenie mam obiad, przekąski, kolację, ciasta, napoje i owoce obeszłam wszystkie restauracje w mieście i ceny były podobne, najniższe ok 110-120zł od osoby mogłabym zrobić impreze w domu, ale po rozmowie z koleżankami które miały catering a płaciły w sumie tyle samo co za impreze w lokalu to jednak wole robić w lokalu i mieć święty spokój oraz wrócić do czystego domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tv na

Co to za komunia tylko na 16 osób??Nie macie rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tv na

Poza tym nie wiem czy wynajmą ci jakiś lokal tylko na 16 osób ,wydaje mi się że wynajmują powyżej 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tv na

bo jeśli w lokalu właściciel ma możliwość zorganizowania komunii na 40 osób i na 16, no to wiadomo że wybierze większą liczbę bo ma większy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×