Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NicNieCzuje

Niewiem co robić

Polecane posty

Gość NicNieCzuje

Dziewczyny poradzccie prosze :(Jesteśmy małżeństwem 5 lat ale mąż od 3 lat popija coraz wiecej i wiecej :(Ostatnio założyłam mu niebieską karte bo zdemolował mi dom.......dałam mu ostatnią szanse ale ją zmarnował i wyrzuciłam go z domu.Co robić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj o jednym! to ważne.Nie daje się szans alkoholikowi.Sam musi się chcieć podnieśc z nałogu .Bo jak wyczuje twoją słabośc i litość jesteś spalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijaka sie zostawia bo piwo czy wódka jest dla niego ważniejsze dlatego takiego delikwenta sie zostawia w pi*du on zostanie ze swoim alkoholem a ty możesz być szczęsliwa on w sumie też a propos mam kolege pijaka który miał bardzo mądre i ładne dziewczyny ale na osobnosci mi powiedział że odchodziły od niego bo piwo pił ale nie jedno czy dwa tylko 10 dziennie hehe ale powiedział mi że nie zamienił by tego na żadną kobietę także twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicNieCzuje
Mysle co zdemoluje nastepne ...mnir? Pobije?? Ciagle dzwoni ze mnie.kocha ze teskni ale ja.... ja nic juz nie czuje do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miej litosci dla alkoholika, on kocha wóde nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego piwo jest lepsze od kobiety? 1.Piwem możesz się rozkoszować każdego dnia w miesiącu. 2.Piwa nie trzeba zapraszać na kolacje. 3.Piwo zawsze będzie cierpliwie czekać w samochodzie, aż skończysz grać w piłkę. 4.Piwo nigdy się nie spóźnia. 5.Piwo nigdy nie jest zazdrosne, gdy weźmiesz inne. 6.Po piwie kac zawsze przechodzi. 7.Naklejki z piwa zdejmuje się bez walki. 8.Gdy idziesz do baru, masz zawsze gwarancje dostania piwa. 9.Piwo nigdy nie ma bólu głowy. 10.Gdy już wypijesz piwo, masz zawsze butelkę warta co najmniej 500 zł. 11.Piwo się nie zmartwi, gdy przyjdziesz do domu z innym piwem. 12.Piwo zawsze wchodzi gładko. 13.Możesz wypić więcej niż jedno piwo w ciągu nocy i nie czuć się winnym. 14.Piwem możesz się podzielić z przyjaciółmi. 15.Zawsze wiesz czy jesteś pierwszym, który otwiera butelkę. 16.Piwo jest zawsze wilgotne. 17.Piwo nie zada równości. 18.Piwo możesz pić przy ludziach. 19.Piwa nie obchodzi pora, o której wracasz. 20.Za zmianę piwa nie trzeba płacić alimentów. 21.Chłodne piwo to dobre piwo. 22.Piwa nie trzeba myc, żeby dobrze smakowało. 23.Od piwa nie można się niczym zarazić. 24.Piwo zawsze cię zadowoli. 25.Piwo nie mówi dla żartów, ze jest w ciąży. 26.Piwo nie ma krewnych. 27.Niezależnie od opakowania, piwo zawsze dobrze wygląda. 28.Piwo nie narzeka na chrapanie. 29.Jedyna rzeczą o jakiej mówi Ci piwo jest pora, kiedy musisz iść do WC. 30.Nie musisz wstydzić się piwa, z którym przyszedłeś na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ustepuj! Podjelas sluszna decyzje, a teraz powinnas sie jej trzymac. To, ze on przeprasza i obiecuje poprawe, to tylko chwilowa sciema. Bo on sie nie zmieni. Zacznij nowe zycie bez alkoholika przy boku, bo on tylko rujnuje. Dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×