Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolety z biedronki

Polecane posty

Gość gość

do dziś są w biedronce rolety w promocji, cena kusząca i dopóki nie uzbieram na jakieś porządne zastanawiam się czy ich sobie tymczasowo nie kupić, w opisie w gazetce jest napisane że nadają się do okien uchylnych i na zdjęciu na opakowniu jest okno uchylone i rolety nie zwisają tylko trzymają się przy szybie, ale niestety nie ma nigdzie w opisie na opakowaniu czy idą po jakiejś żyłce czy po czymś innym ,nie widać też w tych akcesoriach nic co mogłoby je przytrzymać przy szybie ale one są tam różnie pozwijane , czy wogóle jest tak jak na zdjęciu, a może przy uchylonym oknie dyndają pionowo? ktoś kupił i mógłby odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w zeszłym roku. Jestem zadowolona, ale przy uchylonym oknie one stoją w pionie... Stawiam więc niski wazonik, który je "przytrzyma" przy uchylonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam: nie ma jakiejś żyłki, przy której szłyby po ukosie (takiej żyłki nie widziałam przy żadnej rolecie, więc chyba nie istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez istnieja takie zylki. ja mam rolety kupione na allegro i maja zylke. zylke mozna tez sama dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam rolety w tym sklepie http://dampex.pl/galeria/ . Wczesniej mialam tansze rolety i szybko mi sie porwały. Wiec tym razem wolalam zaplacic troche wiecej i miec pewnosc ze beda one trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupiłam rolety firmy www.zaslaniamyokna.pl i Tobie też polecałabym od razu zainwestować w takie porządne. Te moje od nich naprawdę sprawnie działają i są bardzo wygodne w użyciu. Oni w ogóle mają bardzo dobre te wyroby, moi rodzice mają od nich natomiast żaluzje aluminiowe i też je sobie chwalą. To solidna firma, polecam od nich zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kupowanie rolet w biedronce nie jest najlepszym rozwiązaniem. Może i tanie ale raczej niewytrzymałe. Ja swoje kupiłam w Drutex'ie http://styleline.pl/ są droższe niż te które chciałaś kupić ale na pewno wytrzymałe i będą Ci służyć przez wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie mogą być trochę nie trwałe. Ja swoje kupiłam w Styleline wraz z oknami, które świetnie wkomponowały się w wystrój mojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×