Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zegarek

Polecane posty

Gość gość

Zawsze kupowalam zegarki po taniości, ale w sumie szybko konczyly swoj zywot. zastanawiam sie, czy drozsze zegraki faktycznie dluzej wytrzymuja i warto w nie zainwestowac pieniadze? jezeli tak to polecacie jakas konkretna firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze oryginalne! to jest tak samo jak z perfumami ;) jezeli chodzi o firme o generalnie z timexa sa fajne. na ewatch.com.pl maja oryginalne i w tanszych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Timexy są wadliwe. Z niższej półki cenowej polecam Casio. Mam i chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobne podejście do Twojego. I również moje zegarki w bardzo szybki czasie stawały się brzydkie. W końcu zainwestowałam w jeden porządny i mam go już od prawie roku w stanie idealnym. Polecam markę casio. Zegarki od nich można kupić taniej online, np. w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Udanych łowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77

Oczywiście, że tak. Przecież zegarek to jeden z tych dodatków, które decydują o efekcie końcowym całego stroju. Jeśli lubicie podkreślać swoją niezależność, to na pewno powinniście zajrzeć na https://niwatch.pl/zegarki-na-prezent Jesteście w stanie znaleźć tam bardzo gustowne drewniane zegarki, które na pewno zrobią na Was duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Kiedyś jak miałam zegarek za ponad tysiaka to szybko mi się zniszczyl, tzn skórzany pasek się pościerał, po miesiącu wyglądał jakbym co najmniej nosiła go kilka lat. Po jakimś czasie zmieniłam sobie na zegarek Xonix, jest w miare tani, nie niszczy się. Wybrałam sobie taki biało turkusowy, żeby mieć na codzień 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×