Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stobinka

praca dla kobiet w Holandii

Polecane posty

Jeżeli jesteś zmęczona pracą za grosze, chcesz ustabilizować swoją przyszłość, zarobić na mieszkanie lub dom, pomożemy Ci zrealizować Twoje plany i marzenia. Prowadzimy ekskluzywna agencja towarzyska, zapewniamy pelna animowosc, zakwaterowanie (wlasny pokoj) zarobki na poziomie 2000-3500eu tygodniowo. Sama decydujesz ile dni w tygodniu chcesz pracować i ile zarobisz, za godzinę nasi klienci płacą 150eu. Wszystkie dodatki i extra tipy zostawiasz w 100% dla siebie. Zapewniamy - mila i przyjazna atmoswere pracy - bezpieczenstwo i anonimowosc - wszystko co niezbedne do pracy - codzienne wyplaty -Jestesmy zainteresowani dziewczynami w wieku od 18 do 25 lat z dobra aparycja, jesli jestes zainteresowana lub masz jakies pytania to zadzwon albo napisz, napewno oddzwonie i odpowiem na kazdego maila, pozdrawiam Stobinka dziewczyny.holandia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mam podać ilość partnerów w cv? cholera nie pamiętam dat :( Ale mój lekarz będzie pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sama jedź tam i "pracuj" tępa dzifffko bez matury :D Nawet nazwy państwa nie umiesz poprawnie napisać ;) Też mi wielka agencja ze skrzynką pocztową na WP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie ta dziffka jest lepiej wykształcona od ciebie. :) Holandii, Anglii itp. dobrze napisała niedouczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria Folomeyev
EL CAMILLO TO TĘPY POLSKI TROLL , JE/BAĆ GO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Prawdopodobnie ta dziffka jest lepiej wykształcona od ciebie. :) Holandii, Anglii itp. dobrze napisała niedouczku. @ @ @ Ale "Polski" napisała z małej, więc chyba ty też jesteś tępym ciulem bez szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×