Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mik7

Orteza na nogę POMOCY!

Polecane posty

Tak to jest z bezpłatną służbą zdrowia. Niby odkładamy składki, a jak przyjdzie, co do czego to i tak nie możemy z tego skorzystać, kiedy nam jest to rzeczywiście potrzebne. Według mnie warto zdecydować się na stabilizatory OPPO w Twojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo sama z nich korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Stabilizatory OPPO (dystrybutorem jest Antar) z jednej strony bardzo dobrze działały pod kątem mojej kontuzji. Lekarz, gdzie chodziłam na kontrolę był bardzo usatysfakcjonowany postępami leczenia. Z drugiej strony te stabilizatory nie były dla mnie w ogóle uciążliwe. Czasami nawet zapomniałam, że w ogóle mam je założone. Normalnie mogłam wykonywać rozmaite czynności w domu albo pracy. No i cenowo też jest okej. Można je nabyć wyłącznie w Farmedice

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ortezy stawu skokowego znajdziesz tutaj https://megamedic.pl/ortezy-kostki. W Mega Medic dostępne są różne modele i myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chodzi o to, który model, jak nosić i jak z niego korzystać, to najlepiej będzie podpytać bezpośrednio lekarza. Z pewnością udzieli informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×