Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akna1

TRÓJKĄCIK

Polecane posty

Gość akna1

Czy uczestniczyliście kiedys w trójkącie? Czy macie ochote spróbować? Co was do tego przekonało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie i męża przekonało podniecenie i przeżycie czegoś nowego.Ja wsyszłam z propozycją trójkąta lub wymianą partnerów.Mąż na początek trojkąt po nim czworokąt.Szulakiśmy dość długo z wielu facetów wybraliśmy troje i zadecydował ten z największym członkiem.Gdy przybył na umówione spotkanie do naszego domu od razu zaczelismy przechodzic do rzeczy rozebrał mnie mąż i panowie sie rozebrali.Miął czym się pochwalić nasz gość.Troszke byłam stremowana czy podołam bo jestem drobna pomimo,że porodzie i widzial mąż jak przecież wychodzi dzidziuś dziurką więc możliwości są dość duże.Więc od razu pchnął do końca ja odruchowo się odsunąłam posladkami mąż przytrzymał bym poczuła go w calosci mocniej męża to podniecało trzymając mnie za posladki a kochanek pakował w cipkę całago do końca.Miałam dość szybko orgazm ,lecz kochanek nie rżnął mnie z dwadzieścia minut.A mąż całował mnie w usta i po całym ciele obejmując mnie dłońmi.Wspaniałay seks.lecz mąż powinien być przekonany do takiego seksu by czerpał podniecenie z zazdrością która w nim się mieszała jak opowiadał po tym seksie.Ta obecnosć u gina gdy badał pochwę i poród przyzwyczaiły do takiego przeżycia jak tutaj też czytalam na wpisach.Planujemy wymianę partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten dewiant od ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się on bardzo podoba bo widze jak bada ginekolog moją kobietę wiem ze nie molestuje i cos w tym stylu.Wiec dobrze sie promuje.A tobie napewno przeszkadza bo jesteś z kasty medycznej i nie lubisz jak patrzy mąz na badanie nie podniecisz sie wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaku, przecież ty nie masz kobiety i w życiu nie będziesz miał, bo każda od ciebie ucieknie gdzie pieprz rośnie, jak pozna z jakim malutkim zboczkiem ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko frajer i dewiant zgadza się na pukanie jego kobiety przez innego i to na jego oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23,26 Właśnie ma racje a straszysz bo jesteś zboczonym ginekologiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×