Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jesienią warto jechać nad polskie morze?

Polecane posty

Gość gość

Tak się zastanawiam czy opłaca się jechać w październiku lub w listopadzie nad polskie morze? Jest tam coś fajnego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listestera
Pewnie,że tak. W większych kurortach praktycznie przez cały rok trwa życie tak wiec co jak co ale nie powinnaś się tam nudzić. W tym roku w cztery osoby odwiedziliśmy na weekend majowy Międzyzdroje. Wynajmowaliśmy tam własne mieszkanie ( jeśli jedziesz większą grupką to jest to chyba najlepsze rozwiązanie - tanio i przynajmniej nie mieszkasz w osobnych pokojach...). Samo mieszkanie jaki udało nam się zabukować bardzo ładne. Trochę fartem ponieważ rezerwowaliśmy w ostatnim momencie niemniej o dobrym standardzie, wygodne. Tutaj masz foty: http://miedzyzdroj****ltichome.pl/pl/apartament/promenada-gwiazd/251_103-promenada-gwiazd Duze panoramiczne okno z widokiem na zieleń. A także dobre połóżenie poniewaz nie na uboczu ale praktycznie w centrum miejscowości. Nie było głośno bo okna były na stronę osiedla a nie ulicy. Myślę,ze latem musi być również fajne ponieważ było bardzo blisko plaży. Sami byliśmy na plaży kilka razy tylko ponieważ podczas naszego pobytu trochę wiało niemniej zwiedzilismy praktycznie całą okolicę. Dziwnów, Świnoujście, byliśmy również w Szczecinie. Jest to naprawdę świetna baza wypadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam parę lat temu w listopadzie w Sopocie i bardzo mi się podobało. w końcu można było sobie spokojnie spacerować bez tłumów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×