Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dostać się do pracy w jakimś urzędzie?

Polecane posty

Gość gość

czy bez znajomości jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie tak praktycznie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w budżetówce, dostałam tę pracę bez znajomosci, mam 24 lata. Tyle, że moja instytucja ma status instytucji naukowej, musiałam miec konkretne kierunkowe wykształcenie i umiejętnosci. Jesli piszesz, że szukasz pracy w "jakimś" urzędzie to raczej czarno to widzę, jesli nie masz żadnej specjalizacji i jesteś od wszystkiego i od niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Dobre pytanie. Ale raczej nie licz na odpowiedź. Gdyby ktoś ją znał, to z pewnością nie pisałby tu tylko zostawił dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w urzędzie jeśli nie ma się wujka burmistrza, starosty, wójta, naczelnika, itp jest równie prawdopodobna jak trafienie szóstki w lotto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba u was na wsi takie układy ... u mnie do pracy przyjmują ludzi z zewnątrz, o ile tylko nie zrobią z siebie głupków na rozmowie. Pracowałam tez w duzym urzedzie w Warszawie i tam w ogóle było ciągłe zapotrzebowanie na pracowników, ciągle były ogłoszenia o naborze i żadnych znajomości nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz jakieś wykształcenie kierunkowe i szukasz w urzędzie zgodnie z kwalifikacjami to praca jest, wcześniej czy później ale będzie . ale jak jesteś po kierunku mocno ogólnym i niczego konkretnego nie umiesz to sie nie dziw, że nie proponują ciepłej posadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość wczoraj chyba u was na wsi takie układy ... u mnie do pracy przyjmują ludzi z zewnątrz," Tylko tak ci się wydaje. Nikt na czole nie ma wypisanych koneksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy to nie znam urzędu, który organizowałby jakieś nabory. We wszystkich urzędach z którymi mam styczność od lat widzę te same gęby :) A i one grzeją miejsca dla swoich dzieci/wnuków/pociotków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×