Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy, co najbardziej uwielbiacie w swoich pociechach?

Polecane posty

Gość gość

Jakie cechy charakteru, wygladu, zachowania? Ja uwielbiam w moim synku poczucie humoru, jego cudowny usmiech i piekne piwne oczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moich synach uwielbiam zywiolowosc, chociaz daja popalic. Starszy zadaje powazne pytania z rozbrajająca powagą i lubi dostawac calusy w policzki Młodszy jest ogolnie slodziakiem, jak to niemowlęta. Synowie maja piekne oczy, jeden szaro zielone, drugi blekitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam,jak...spi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencje, sliczna buzie i smieszne pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 mcy - zaraźliwy śmiech, jak tańczy i gada po "chińsku" oraz jego rzadkie włosy. A najbardziej uwielbiam w nim to, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ewunia niedługo będzie miała 18 mc Uwielbiam w niej praktycznie wszystko Najukochańsze moje smaczki to jej niesamowicie bogata mimika To jakie grymaśne i krzywaśne śmieszne minki potrafi robić To jak patrzy na mnie tymi wielkimi błękinymi oczami i to gdy je mruży tuląc się we mnie Uwielbiam jej zapach To jaka z niej mądrala i jak dużo już rozumie To jak się śmieje gdy całuje ją w szyjke No i to jak pięknie potrafi tańczyć i nucić melodie piosenki Myśle że najpiękniejsze jest jednak to co mnie jako mame dopiero czeka... wspólne rozmowy eh... tęskno mi już za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×