Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narciarkatotalamator

Narty damskie jak dobrac

Polecane posty

Gość narciarkatotalamator

Czy może mi ktos doradzić wybór nart? Zawsze bralam z wypożyczalni ale tam maja beznadziejny i zużyty sprzęt (do tego ceny ok 300zl za weekend) teraz chce cos kupic, moze być używane, najważniejsze żeby narty byly lekkie i dobrze dobrane... Jest ktos kto się na tym zna i doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarkatotalamator
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak narty damskie...narty są obojniamowe i tak samo dobiera sie facetom jak kobietom. Teraz modne są carvingi, czyli rozszerzane, niezbyt długie. Mysle ze takie do szyi. Wiadomo ze niebpolsporty. Na początek niebdrogie sa Elany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa narty damskie, męskie i unisex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa różowe są damskie a niebieskie męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrosna
A po co Ci te narty? Nie możesz wynająć tam, gdzie jedziesz? Ja kiedyś miałam narty, potem raz wynajęłam przed wyjazdem w Warszawie. Ale to tylko kłopot. Od kilku lat w ferie z dziećmi jeżdżę do Wierchomli, gdzie mają fajny stok, doskonałą szkołę narciarską i gdzie można wypożyczyć narty. Nie ma kłopotu z ich przechowywaniem po piwnicy cały rok, nie ma problemu jak je przewieźć, wynajmuję, korzystam, oddaję. I jestem zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna345
ja też się zgadzam że nie ma czegoś takiego jak narty damskie trzeba dobrać narty do sposobu użytkowania, rozmiaru obuwia etc. a nie do płci- oczywiście kolorystyka ma dla dziewczyn duże znaczenie - poczytaj sobie ciekawych rzeczy na skicentrum.pl tam są modele ciekawie opisane a i sama możesz spokojnie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka777
Warto zajrzeć na snowshop.pl pomogą dobrać narty, ja kupowałam u nich narty damskie http://www.snowshop.pl/narty i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×