Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzegorz2015

System motywacyjny

Polecane posty

Gość Grzegorz2015

Witam. Mam własną firmę i pracownicy zaczynają domagać się jakiś systemów motywacyjnych itp... co mam zrobić ? Co najlepiej ich zmotywuje do działania ? Czytałam wiele na ten temat i to mnie zaciekawiło http://www.edenred.pl/pl/bony-podarunkowe Co o tym sądzicie ? Liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l pracownicy domagaja sie wylacznie pieniedzy a ty sie zastanawiasz jak na tym skorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się pieniądze to nie wszystko jeżeli chodzi o motywowanie pracowników. Często podwyżka starcza na bardzo krótko jeżeli chodzi o zadowolenie. Dodatkowym problemem jest jeszcze to czy to co sobie wymyślisz jest zgodne z obowiązującymi przepisami. I czy od tych gratyfikacji nie należy zapłacić podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myle sie w wielu przypadkach, ale akurat NIE W TYM to JEMU zalezy, nie pracownikom pracownik jak dostanie lepsza oferte to mu powie zegnaj stary konkurencja ma lepsze warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz naprawde sporo widzialem.. np loyalki za ktore byli pracodawcy nie wyplacaja kasy, teksty typu: na twoje miejsce jest 100 chetnych podczas gdy jedyne o co chodzi pracodawcy to nie wyplacenie kasy za czas przepracowany zgodnie z kp... pirdolenie kotka za pomoca palki gumowej chcesz zeby cie szanowali pracownicy - szanuj ich i nie wciskaj im kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcami. Żadne systemy motywacyjne, to ciulowy pomysł. Może jeszcze wprowadź wynagrodzenie prowizyjne, to już na pewno nieźle ich zmotywujesz, ale do poszukania sobie lepszej pracy :D Poza tym co to znaczy "pracownicy zaczynają domagać się jakiś systemów motywacyjnych"? Wprost Ci powiedzieli, że chcą się bawić w takie pierdoły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda4
Może chcą jeździć na jakies wycieczki albo inne imprezy integracyjne? :) U mnie w firmie gdzie jest wynagrodzenie prowizyjne dodatkowo zbieramy punkty, które później możemy wymienić na nagrody np jakieś AGD. Jakby był ktoś zainteresowany to odsyłam na ich stronę - http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/programy-motywacyjne-i-uznaniowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×