Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucy_luke

Ale odkrycie :)

Polecane posty

Gość lucy_luke

Zdarzyło mi się ostatnio jakieś dziwne zwarcie w domu, generalnie żelazko musiało pożegnać się z tym światem, wczesny wieczór, samochód z mężem w delegacji, nazajutrz cały dzień wypełniony spotkaniami z klientami, pojutrze wesele przyjaciółki, na które muszę mieć wyprasowane kiecki. Najbliższa sąsiadka na urlopie, wszechogarniająca panika i wycie (tak, emocjonalna ze mnie osoba), czarna rozpacz. Na szczęście z pomocą jak zwykle przyszedł wujek Google, który podpowiedział, że są firmy prasujące 0_o Jaki szok, nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje, czemu ja sama nie wpadłam na pomysł otworzenia takiego biznesu???? Okazuje się, że we wszystkich większych miastach są takie prasowalnie, które przyjeżdżają do klienta, zabierają co ma do wyprasowania i potem przywożą z powrotem. Wybawcy! Jestem pod takim wrażeniem, że się musiałam podzielić mą ekscytacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm, spoko, też nie wiedziałam, muszę sprawdzić u siebie, bo prasować szczerze nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala_koala
Fajny motyw, jak ktoś jest zabiegany i woli wolny czas spędzić z rodziną zamiast naparzać żelazkiem, to nie widzę przeszkód, żeby z takich usług korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solinarium
A ja już dawno odkryłam takie miejsce w Warszawie :) Nazywa się dość prosto, ale w samo sedno - Prasowalnia :) Mój mąż piastuje kierownicze stanowisko, w związku z czym potrzebuje duuuuużo świeżych koszul (czasem nawet dwóch dziennie :/) Ja nie mam czasu na ogarnianie tego typu rzeczy, bo sama dużo pracuję, a taka firma jest idealna, bo w sumie nawet nie trzeba wychodzić z domu i gdzieś tych wszystkich ubrań wozić. Jeszcze mają takie pozytywne akcje czasem - a to jakiś gadżet dołączą, a to pączka - niby taki drobiazg, a jak cieszy, widać przyjazne nastawienie do klienta. Jak by ktoś potrzebował, to można ich znaleźć na http://www.prasowalnia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×