Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patti3

Skuteczne odchudzanie jak zimno

Polecane posty

Gość Patti3

Jak o tej porze skutecznie się odchudzać? Jakieś rady moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak w każdej innej: ****** dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti3 jest piękna pogoda, więc chodź często na spacery, może kijki? Do tego regularne posiłki (w tym obfite śniadanie). Warto ograniczyć alkohol i słodycze. Zamiast tego dużo warzyw i owoców i jakiś suplement wspomagający. Spróbuj np. slim coffee - suplement w postaci kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania26
Właśnie tak - dobre rady! Sama stosuję slim coffee i nie tylko wspomaga moje odchudzanie, ale i usprawnia moje trawienie (w składzie jest cykoria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chłodne wieczory można poćwiczyć w domu np. z Mel b. No i dodatkowo używać wyżej wspomnianego suplementu, bo słyszałam, że jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mollla
Nie ma różnicy w jakiej porze roku sie odchudzamy.Ja odchudzałam się zimą.Dieta ******* tabletki Foreverslim to jest to co pomogło mi pozbyć się nadmiaru kilogramów.Ja odchudzając się biegałam i biegać można nawet wtedy kiedy jest mrozik.A co do tabletek to dzięki nim odchudzanie na prawdę było znacznie łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patti3
A ten slim coffee to jakaś nowość. Nie słyszałam o nim jeszcze. A to jest jakiś rodzaj kawy odchudzającej? Można to pić jak zwykłą kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Dobry wieczór, Sekretem sukcesu w odchudzaniu jest połączenie zdrowych nawyków i świadomości w kontroli diety. Dziękuję za wzmiankę o Slim Coffee i postaram się jej walory nieco przybliżyć. Odpowiadając na Pani pytanie zatem - tak, jest to kawa i ma ona w składzie m.in. cykorię, guaranę, opuncję figową i imbir, dzięki czemu wspomaga odchudzanie, ułatwia trawienie i dodaje pozytywnej energii każdego dnia. Pozostaję do dyspozycji w razie pytań bądź wątpliwości. Na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się zimą żeby na wiosnę móc w wyglądać inaczej.Również stosowałam tabletki Foreverslim.A co do diety to musiałam w sumie wprowadzić tylko niewielkie ale istotne zmiany jadłam częściej było to pięć posiłków ale były one znacznie mniejsze.Udało mi sie nawet przebrnąć przez święta bez obżarstwa i wyrzutów sumienia.Schudłam i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
Kawa odchudzająca? Brzmi rzeczywiście ciekawie. Ciekawe ile trzeba czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Mileno, Efekty zależą od tego, jaki tryb życia prowadzisz. Slim Coffee ma za zadanie wspomaganie procesów odchudzania i nie zastąpi zdrowej, zbilansowanej diety oraz ruchu. Zachęcam do zapoznania z naszym poradnikiem "Tajemnica szczupłej sylwetki", dostępnym na naszej stronie internetowej. Zapraszam do zadawania pytań. Pozostaję do dyspozycji, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszka26
A jeżeli jestem cukrzykiem to mogę stosować SlimCoffee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena11
Świetnie Pani Katarzyno. Prowadzę dość aktywny tryb życia , ponieważ wiecznie odchudzam się . Dużo ćwiczę , nie jem słodyczy . Niestety jem dość - powiedzmy - obficie. Dlatego dołożę do swojej diety slim coffee . A raczej zamienię zwykłą kawę na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudna w smaku jest i dziala tak sobie,raczej na nasza wyobraznie. Prawdziwi smakosze kawy beda zniesmaczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Jak najbardziej - pomyśleliśmy o diabetykach. Specjalnie dla nich przygotowana została Slim Coffee DIABETIC. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała, a jednocześnie nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki kawy. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert SlimCoffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba czekać na efekty??? to zależy jak się do tego zabierasz, co robisz jak ćwiczysz i ile ćwiczysz i oczywiście co jesz. Ja postawiłam na mniejsze posiłki, ograniczyłam słodycze i piję właśnie trzy filiżanki slim coffee dziennie. I wagę utrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×